Як змонтувати папку. linux команда змонтувати віддалену папку.

В процесі еволюції обчислювальної техніки відбувалося постійна зміна та розширення поглядів на ключові концепції та парадигми. Наприклад, файлова система виявилася дуже зручним засобом надання уніфікованого інтерфейсу доступу до різних ресурсів. Так в сучасних операційних системах можна змонтувати папку в інший каталог, змонтувати в довільну директорію віддалену папку і т.д.
Вам знадобиться
  • - адміністративні права на локальній машині.
Інструкція
1
Змонтуйте довільну папку як віртуальний диск в операційних системах сімейства Windows. Запустіть командний процесор cmd. Для цього відобразите діалог «Запуск програм», вибравши пункт «Виконати» в меню «Пуск», введіть cmd в текстове поле "Відкрити" і натисніть кнопку OK.Іспользуйте команду subst для монтування папки. Введіть в консолі: subst/? Натисніть Enter і ознайомтесь з короткою довідкою по роботі команди. Змонтуйте папку, виконавши команду види: subst <Буква цільового диска>: <Шлях до папки> Наприклад, для того щоб створити віртуальний диск X з вмістом папки D: \ Temp, слід виконати команду: subst X: D: \ Temp
2
В ОС Windows змонтуйте папку віддаленого мережевого ресурсу як диск. Відкрийте вікно папки «Мій комп'ютер». Для цього скористайтеся відповідним ярликом на робочому столі. Можна також запустити провідник Windows, ввівши explorer в діалозі «Запуск програм» і натиснувши OK, а потім вибравши відповідний розділ в правій панелі.Отобразіте діалог монтування мережевого ресурсу. Розгорніть розділ «Сервіс» головного меню і клацніть по пункту «Підключити мережевий диск» .Осуществіте монтування. У випадаючому списку «Диск:» виберіть пункт, що містить предпочитаемую букву створюваного диска. В поле «Папка» вручну введіть шлях до мережевої папці або натисніть на кнопку «Огляд» і виберіть її. Відзначте прапорець «Відновлювати при вході в систему» якщо ресурс передбачається використовувати довгий час. Натисніть кнопку «Готово». При необхідності Автентифікувати для доступу до віддаленої папці та натисніть кнопку OK відображеного діалогу.
3
Змонтуйте довільну папку як директорію з іншим ім'ям в операційних системах сімейства Linux. Використовуйте команду mount в ключем --bind (або -B). Запустіть емулятор терміналу або переключіться в текстову консоль. Виконайте команду види: mount --bind <путь-1путь-2> Як параметри <шлях-1> і <шлях-2> слід вказати повні або відносні шляхи до двох існуючих каталогів. Наприклад: mount --bind/home/develop/mnt/testПосле виконання даної команди в каталозі/mnt/test буде відображатися вміст папки/home/develop.
4
Здійсніть монтування віддаленої мережевий папки в локальний каталог в ОС сімейства Linux. Використовуйте команду mount з ключем -t для вказівки типу файлової системи. Наприклад, для монтування віддаленої папки Temp на windows-машині з IP-адресою 10.20.30.40 в локальний каталог/mnt/test, можна виконати команду: mount -t smbfs//10.20.30.40/Temp/mnt/testПароль для доступу до ресурсу буде запитано. Якщо ж необхідно вказати облікові дані в командному рядку, це можна зробити за допомогою додаткових параметрів username і password, заданих після ключа -o. Аналогічним способом (використовуючи curlftpfs) можна монтувати FTP-папки.