Як отримати мережеву адресу.

Якщо ваш персональний комп'ютер підключений до інтернету через зовнішній модем або роутер, то це означає, що він має власний локальний мережевий адресу. Тим більше така адреса є у кожного комп'ютера, об'єднаного в локальну мережу. Він видається автоматично або тим пристроєм, який контролює локальну мережу (наприклад, роутером), або відповідним компонентом операційної системи. Дізнатися використовуваний вашим комп'ютером мережевий адресу можна кількома способами.
Інструкція
1
Якщо в комп'ютер встановлена якась із версій ОС Windows, то побачити мережевий адресу можна у властивостях мережевого підключення. Як правило, підключення в мережу відбувається автоматично відразу після завантаження комп'ютера і авторизації користувача. Відповідний значок з інформацією з'являється в області повідомлень панелі завдань - у правому нижньому кутку екрана. В ОС Windows 7 клацання по цій іконці викликає поява посилання «Центр управління мережами і загальним доступом» - клікніть її.
2
Клацніть по посиланню «Підключення по локальній мережі» в секції «Перегляд активних мереж» відкрився вікна. У вікні стану підключення натисніть кнопку «Відомості» і в рядку «Адреса IPv4» побачите мережевий цього адресу комп'ютера.
3
Можна замість посилання «Підключення по локальній мережі» використовувати посилання "Перегляд повної карти». В цьому випадку операційна система збере всі відомості про зібрані в мережу локальних комп'ютерах, задіяних в ній роутерах або модемах. Наводячи покажчик миші на будь-який комп'ютер (включаючи свій власний) або мережевий пристрій ви будете бачити присвоєний йому мережевий адресу.
4
При використанні будь-якої з версій операційної системи MacOS побачити мережевий адресу комп'ютера можна ще до авторизації в системі - він поміщається на екрані входу над полями введення логіна і пароля.
5
Після входу в систему MacOS дізнатися мережеву адресу можна, наприклад, через компонент «Системні налаштування". Клацніть по піктограмі з зображенням яблука і під сплив меню виберіть Finder. Потім відкрийте «Системні настройки» і клікніть рядок «Мережа». У лівій панелі вікна виберіть то сполука, яка зараз використовується комп'ютером - воно має мітку зеленого кольору. У правій панелі ви побачите секцію «Статус», в якій і буде вказаний мережевий IP-адреса комп'ютера.