Як клеїти стелі. Який клеїти структурні шпалери на стелю.

Відремонтувати стеля в квартирі - це найскладніша операція в ремонтних роботах. Але з появою структурних шпалер, завдання обклеювання стелі спростилася. Ви можете самостійно виконати цю роботу. Клеїти стеля поодинці незручно, і вам буде потрібно стороння допомога.
Вам знадобиться
  • - грунт
  • - клей
  • - шпалери
  • - валик для клею
  • - ємність для клею
  • - малярський ніж
  • - шпатель
Інструкція
1
Коли стеля розмитий і зачищений, на ньому видно всі вади. Якщо є великі перепади між плитами, то закрийте їх розчином штукатурки, а потім зашпаклюйте. Після цього заґрунтуйте весь стелю ґрунтовкою глибокого проникнення. Все готово до обклеювання стелі.
2
Наклеюйте шпалери у напрямку до вікна, так не буде видно стиків швів між полотнами. А якщо ви будете приклеювати шпалери уздовж вікна, то будьте готові до того, що шви після фарбування стелі будуть помітними.
3
Відміряйте від стіни 100 см і поставте на стелі точку, теж саме зробіть з іншого краю стіни. Обваляйте шнур в сухий синьки, надлишки струсіть, сильно натягніть його між двох точок. Потім відтягніть шнур до низу і тут же відпустіть його. На стелі утворюється мітка, по якій ви будете клеїти перше полотно. Так як ширина структурних шпалер 106 см, то 6 см піде у вас на підгонку полотна.
4
Структурні шпалери клейте сухими, намащуйте клеєм тільки стелю. Клей не робіть занадто рідким, розведіть так, як написано на коробці.
5
Умочіть валик в ємність з клеєм і нанесіть рівним шаром по стелі до риси, яку ви зазначили шнуром. Стеля повинен бути промазати клеєм ретельно. Притискуєте полотно до стелі, і розтягуєте уздовж мітки, ваш помічник допомагає вам тримати шпалери. Розгладжувати полотно слід від середини до країв щіткою. Друге полотно приклеюйте встик до першого. Тут будьте уважні і намагайтеся, щоб шви не наїжджали один на інший. Усі наступні полотна клейте так само.
6
Після того як шпалери на стелю приклеєні візьміть широкий шпатель, приставляйте його до примикання стіни і стелі і відрізайте надлишки. Оскільки шпалери клеїли сухими, ви легко обріжете їх за допомогою малярного ножа.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_5UDRVqI1Kc