Як поміняти датчик холу.

Датчик Холла або датчик-розподільник запалювання, використовуваний в автомобілях, видає і розподіляє керуючі імпульси напруги на свічки запалювання і комутатор. Він функціонує на основі поперечної різниці потенціалів, яка виникає в напівпровіднику під впливом магнітного поля. У разі неполадок з даними датчиком необхідно провозвестія його заміну.
Інструкція
1
Перевірте роботу датчика Холла. Для цього необхідно скористатися вольтметром, який підключається до виходу датчика. Якщо пристрій справно, то стрілка буде показувати положення від 0,4 В до показників напруги живлення, але не більше 3В. В іншому випадку необхідно визначити несправність шляхом заміни на новий датчик або пристрій, який імітує його роботу.
2
Створіть імітацію датчика Холла. Для цього необхідно зняти з трамблера трьох контактним колодку. Увімкніть запалювання автомобіля. Візьміть відрізок дроту, який з'єднайте кінцями з виходами комутатора під номером «3» і «6». Якщо при приєднанні ви помітите іскру, то датчик Холла визнається несправним і вимагає заміни.
3
Отсоедините кришку трамблера, щоб приступити до заміни датчика Холла. Поверніть колінвал так, щоб середня мітка на кришці газо-розподільного механізму збігалася з міткою на його шківі. Візьміть який-небудь маркер і позначте положення бігунка розподільника запалювання, щоб надалі встановити його в правильне положення.
4
Відверніть гайку за допомогою ключа на 13, щоб зняти трамблер. Знайдіть сталеву трубку, яка є штифтом для фіксації маслоотражательних муфти. Візьміть невеликий молоток і різкими, але несильними, ударами вибийте цю трубку з пристрою.
5
Відкрутіть шайбу і зніміть муфту. Далі з корпусу трамблера дістаньте від'єднаний вал. Знайдіть клеми датчика Холла і від'єднайте. Після цього необхідно акуратно відтягнути регулятор, щоб утворилася щілина для витягування датчика.
6
Встановіть новий датчик Холла. Для цього виконайте всю вищеописану процедуру у зворотному порядку. Будьте уважні при встановленні кріплень. Перевіряйте, щоб всі пристрої були стійкими. Перевірте вольтметром роботу нового датчика.