Як створити свою програму обліку.

При веденні підприємницької діяльності утримати в голові все дуже непросто. Тому широке поширення одержали різні програми обліку - платні і безкоштовні.
Інструкція
1
Якщо ви застосовуєте спрощений режим оподаткування, вести облік вам потрібно скоріше для себе, ніж для формування звітності. Тому абсолютно не обов'язково використовувати дорогі програми на кшталт «1С: Бухгалтерії», ви можете вибрати свою програму обліку.
2
Запустіть інтернет і зайдіть на сторінку пошуковика в браузері. Введіть запит «Безкоштовні програми обліку». Перегляньте запропоновані пошукачем посилання. Так, ви можете завантажити програму «Мої продажу», якщо вам потрібно вести облік продажів товару, здійснюваного на різних роздрібних точках.
3
Для ведення покладеної бухгалтерської документації самостійно, ви можете завантажити програму «Бухгалтерські документи», яка має значно більш зрозумілий інтерфейс (ніж та ж 1С), і безкоштовна для використання.
4
Для ведення домашніх рахунків та обліку сімейного бюджету, скористайтеся програмою «Домашні фінанси Free» або SSuite Office - My Money Portable, які дозволяють легко вести облік прихожим і вихідним фінансовим потокам і контролювати ваші щоденні витрати.
5
Якщо ви не зможете знайти підходящу програму для ваших цілей, ви завжди можете створити свою власну програму обліку. Для цього підійде будь-яка база даних - наприклад, Microsoft Acсess, в якій можна створити таблиці для зберігання будь-яких даних, встановити залежності, а потім ввести всі необхідні дані. Всі завантажені з інтернету програми обов'язково перевіряйте за допомогою антивірусного програмного забезпечення.
6
Написання програми з нуля є досить трудомістким процесом, особливо якщо у вас немає досвіду програмування. Почніть з вибору мови програмування і написання найпростішої процедури, а потім приступите до складніших задачам.