Як зробити gsm сигналізацію.

GSM сигналізація дозволяє виявити тривожну ситуацію, яка виникла при спрацьовуванні датчиків і передати її у вигляді голосового, текстового або іншого повідомлення власникові і (або) правоохоронним органам. Для того щоб зробити дану систему самостійно, необхідно вивчити об'єкт і визначити компоненти сигналізації.
Інструкція
1
Складіть список датчиків, які необхідно для ведення контролю над об'єктом. Приміром, якщо ви хочете убезпечити ваш будинок від сторонніх, то рекомендується встановити звукові датчики, датчики руху, шуму, датчики розбиття скла, удару, магнітоконтактні датчики, датчики задимленості.
2
Встановіть все сповіщувачі вашої GSM сигналізації в необхідні місця приміщення. Магнітоконтакнтние датчики необхідно встановити на вхідні двері. Вони спрацьовують в тому випадку, якщо хтось несанкціоновано заходить в квартиру. Сигнал від них передається до блоку управління, який видає звуковий сигнал чи іншу встановлену команду. Датчики руху ставлять у всіх основних кімнатах квартири або будинку.
3
Якщо ви боїтеся, що ворог пробереться в будинок через розбите скло, то необхідно поставити відповідний датчик, який має вигляд практично непомітною сітки. Зовнішній вигляд вікна при цьому трохи постраждає. Якщо ви не хочете економити на безпеці і прагнете зберегти красу інтер'єру, то можете придбати спеціальний аудіоізвещателі, які направляють на вікна і фіксують їх пошкодження. Якщо ви побоюєтеся пожеж, то рекомендується встановити датчики задимленості в комплекті з автоматичною системою гасіння пожеж.
4
Оберіть місце для установки блоку управління. Він повинен бути забезпечений спеціальною виносної GSM антеною. Змонтуйте антену в зоні стійкого прийому GSM сигналу. Для цього надішліть її в бік найближчої базової станції. Сам блок повинен знаходитися в легкодоступних місцях в квартирі на висоті, яка недоступна для дітей.
5
З'єднайте датчики з блоком управління, після чого встановіть з'єднання останнього з оповещателями, на які буде подаватися відповідний сигнал або повідомлення про тривожну ситуацію.