Як обробити кімнату.

Капітальний або косметичний, економний або дорогий, своїми руками або із залученням консультантів та фахівців - вирішувати тільки вам. У кожному разі, ремонт - справа позитивне. Думаючи про головне, не забувайте про дрібниці. Все вийде!
Інструкція
1
Визначтеся з тим, який ремонт ви будете робити. Продумайте дизайн, щоб обробити кімнату в своєму смаку і підрахуйте передбачувані витрати. Вибір матеріалів величезний, не поспішайте, орієнтуються не на ціну, а на якість.
2
Закупити необхідний матеріал, подбайте про наявність інструментів. Підготуйте кімнату (звільніть від меблів, зніміть покриття зі стін і підлоги).
3
Замініть вікно і батарею центрального опалення. Займіться електропроводкою. Не забувайте про дотримання правил безпеки. При необхідності порадьтеся з фахівцями.
4
Виконайте стартову шпаклівку стелі і стін. Проведіть вирівнювання підлоги, користуючись технологією заливки.
5
Встановіть двері, попередньо обравши напрямок, в якому вона буде відкриватися.
6
Завершіть підготовку до основного покриттю стелі і стін за допомогою фінішної шпаклівки.
7
Наклейте на стелю шпалери або стельову плитку і, якщо є, стельові плінтуса. Проведіть фарбування або нанесіть тон. Пам'ятайте, натяжна стеля встановлюється після наклеювання шпалер.
8
Приступайте до наклеювання шпалер. Прагнете обробити кімнату якомога більш акуратно. Приділіть особливу увагу кутах і збігом малюнка.
9
Настелите підлогове покриття. До речі, в даний час знову найбільш затребувані підлоги з натурального дерева. Рекомендується підбирати дерев'яна підлога, поєднуючи його з тону з міжкімнатними дверима.
10
Здійсніть монтаж плінтуса. Наявність безлічі допоміжних аксесуарів значно полегшить роботу.
11
Підключіть розетки, вмикачі, світильники. Позбавтеся від пилу і ремонтного сміття. Внесіть меблі, задекоріруйте кімнату, враховуючи її призначення. Підбираючи аксесуари, уникайте випадкових елементов.Лучшій ремонт - це ремонт, зроблений з любов'ю і задоволенням.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=LRg2TsAck0k