Як помістити фото в журнал.

Згідно зі статистикою, інтернет-журнали (блоги) з картинками і фотографіями залучають набагато більшу читацьку аудиторію ніж ті, які обходяться без ілюстрацій. Журнал - хороший спосіб поділитися своїми фото як з друзями, так і з цілим світом!
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - фотографії в електронному вигляді.
Інструкція
1
Додайте ваші фотографії в інтернеті. Це можна зробити за допомогою таких сайтів, як http://picasa.google.com, http://www.flickr.com, http://fotki.yandex.ru та інших. Створювати фотоальбоми на даних ресурсах можна абсолютно безкоштовно.
2
Відкрийте свою статтю або замітку і встановіть курсор в тому місці, де повинна бути розміщена фотографія. Ви можете зробити це як у програмі Microsoft Word або Microsoft Notepad, так і прямо у вашому блозі (вкладка для створення нових постів).
3
У новому вікні або вкладці відкрийте свою фотографію, викладену на фото-сайті, і клацніть по ній правою кнопкою миші. Скопіюйте посилання на зображення і вставте її в ваш текст.
4
Оточите посилання наступним тегом: перед посиланням: height=200 - висота фотографії (можна поміняти на будь-яке інше значення); align="Left" - положення фотографії щодо тексту (можна поміняти Left на Right тоді картинка буде розташовуватися праворуч від тексту).
5
Перевірте, вийшов результат, виконавши попередній перегляд вашої запису в блозі. Якщо вас не влаштовує розмір або положення картинки - поверніться до кроку №4 та виправте html-код. Тепер ваша запис у журналі стала набагато яскравіше і привабливіше!
Зверніть увагу
Занадто велика фотографія (більше, ніж 800 х 600) може некоректно відображатися в блогах деяких читачів. Розміщення "важких фотографій" (більше 200 кб) може ускладнити їх перегляд, якщо у вашого читача лімітований інтернет або він читає ваш блог зі свого мобільного пристрою. Тому, якщо ви хочете, щоб ваші фотографії дивилися із задоволенням - дотримуйтеся розумних розмірів.
Корисна порада
Ви можете розташувати дві картинки поруч, обвести фотографії кольоровими рамками, забезпечити фотографію посиланням на фотогаллерею, в якій вона розташована. Можливості практично безмежні! Але для цього вам необхідно глибше вивчити мову html або скористатися зручним сайтом з підказками.