Як побачити свій будинок з космосу.

Сучасні інтернет-технології дозволяють не тільки знайти свій будинок на карті, але і подивитися, як він виглядає на фотографії з супутника. Знайти свій власний будинок на знімку з космосу цікаво як дорослим, так і дітям.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з виходом в інтернет.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт http://www.google.ru, використовуючи будь-який браузер, встановлений на вашому комп'ютері.
2
У який з'явився вгорі сторінки меню виберіть розділ "карти".
3
В пошуковому рядку наберіть свій адресу у форматі: назва вулиці, номер будинку, корпус (якщо є), назва міста. Потім натисніть клавішу "enter" або кнопку "пошук на карті" .Приклад грамотно сформульованого пошукового запиту: Біловезька вул., 39 корпус 5, місто Москва
4
Натисніть на іконку "супутник" в правому верхньому кутку відкрилася карти. Графічне зображення зміниться на знімок з космосу, а покажчик, що позначає ваш будинок, залишиться. Таким чином ви зможете побачити свій будинок на фотографії, зробленій за допомогою супутника.
5
Ви можете скористатися даним сервісом для того щоб знайти будь-який будинок в будь-якій точці світу. Назви вулиць і міст можна набирати як російською або англійською, так і рідною мовою тієї країни, де ви проживаєте.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на те, що знімки з космосу оновлюються з деякою періодичністю (для кожного з міст вона різна: від декількох місяців до кількох років), тому "пейзаж" може трохи відрізнятися від реального. Ви можете не побачити недавно побудованих будинків. Пора року на знімку може не збігатися в поточним.
Корисна порада
Будьте допитливі! Зверніть увагу на об'єкти, розташовані недалеко від вашого будинку. Бути може, ви зверніть увагу на парк або водойму, який раніше не помічали! Уважне вивчення такої карти може відкрити вам нові місця для відпочинку в безпосередній близькості від вашого дома.І ще одна опція для цікавих! За допомогою Google maps ви можете подивитися не тільки на свій будинок з висоти пташиного польоту, але й побачити інші фотографії вашого району. Для цього використовуйте "жовтого чоловічка", розташованого на мапі зліва (над реле для масштабування). Мишкою перетягніть його на карту, і на ній негайно з'являться сині точки. Поставивши чоловічка на будь-яку з них, ви побачите фотографію обраного місця.