Як налаштувати панель в Гуглі. настройка панелі швидкого доступу в chromium.

Багато користувачів популярного браузера Google Chrome, що перейшли на нього з браузерів Opera або Mozilla Firefox, спантеличені питанням, як налаштувати панель швидкого доступу. Деякі сильно розчаровуються в браузері, не знайшовши панель в стандартних настройках, і повертаються до свого колишнього програмному забезпеченню. А дарма, адже у Google вийшов дійсно потужний браузер, з майже необмеженими можливостями і гнучкістю в налаштуванні.
Інструкція
1
Якщо ви хочете мати у себе панель, подібну «Панелі швидкого доступу» Opera або Mozilla Firefox, не варто відразу звертатися до фахівців, так як налаштувати цей браузер можна і самостійно. Після установки Google Chrome перезавантажте комп'ютер і відкрийте браузер.
2
Подивіться уважно на праву верхню частину вікна встановленого браузера і знайдіть там кнопочку налаштування і управління Google Chrome із зображенням гайкового ключа. Після цього натисніть на неї лівою кнопкою миші. З випадного меню виберіть пункт «Інструменти», помістивши туди курсор миші.
3
У розпочатому збоку меню виберіть пункт - «Розширення», наведіть на нього курсор миші і клацніть по ньому лівою кнопкою. Тепер повинна відкритися вкладка розширень Google Chrome. Якщо у вас ще до сих пір не встановлені необхідні розширення браузера, то вам буде запропоновано перейти в наявну в арсеналі Google Chrome галерею розширень. Так і поступите. У галереї в кілька поки що хаотичному порядку знаходиться величезна кількість програмного забезпечення для браузера Google Chrome, в тому числі і дуже цікавого, створеного як розробниками Google, так і сторонніми компаніями.
4
Знайдіть в галереї розширення під назвою Speed Dial та натисніть на кнопку «Встановити розширення». Відкриється ще одна вкладка, де вам по-англійськи скажуть «Спасибі». Просто закрийте цю вкладку. Вкладку з галереєю теж можете закрити, так як вона вам поки більше не знадобиться.
5
Тепер кожна нова вкладка буде відкриватися з панеллю, що має такий же зовнішній вигляд і властивості, як і «Панель швидкого доступу» в браузері Opera або Mozilla Firefox, а ви зможете насолоджуватися зручною роботою з улюбленими вам раніше сторінками і більш швидким доступом до них.