Як обслуговувати не обслуговуються акумулятор.

Необслуговувані акумулятори не призначені для робіт з ними: у них немає отворів для додавання електроліту. Але це не означає, що вони в принципі не потребують обслуговування. Справа в тому, що такі акумулятори створені для роботи в певних умовах, які в нашій країні далеко не завжди здійсненні. А значить, техніці треба допомагати.
Вам знадобиться
  • - шило або викрутка,
  • - шприц з довгою голкою,
  • - дистильована вода.
Інструкція
1
Подивіться на колір вічка індикатора акумулятора. Якщо він білого кольору, то батарея терміново потребує допомоги або навіть заміні. Вимкніть запалювання і освітлення машини. Врахуйте, що при цьому можуть стертися дані радіо, годинника і іншої електроніки. Прийміть заходи проти збоїв сігналізаціі.Чтоби долити електроліт, відірвіть наклейку з верхньої кришки акумулятора. За допомогою шила виконайте отвори в центрі круглих припаяних кришок. Інший варіант - за допомогою викрутки відірвати ці пластмасові наліпки, щоб відкрилися потрібні отвори. Наберіть в шприц дистильовану воду, потім повільно і поступово вводите її у внутрішню камеру акумулятора. Коли рівень електроліту досягне необхідного, вічко індикатора повинен почорніти. Після цього влийте ще 20 мл дистиляту.
2
Якщо колір вічка чорний, то електроліту потрібно зовсім небагато. Проробіть такі ж отвори, але вливайте кожен раз лише по 5 мл дистильованої води. Перевірити достатній рівень можна за допомогою зворотного ходу стрижня шприца: якщо дистилят відсмоктується при мінімальному зануренні голки, значить, процес можна закончіть.Заделайте отримані отвори. Проколи шила залийте звичайною герметиком. Якщо ви проробили великі отвори, то можна підібрати відповідні за розміром гумові пробки. Для більшої надійності приклейте їх по всій довжині кола. Струсіть акумулятор і підключіть до клем зарядного пристрою.
3
Необслуговувані акумулятори потребують регулярного догляду. Тримайте їх у діапазоні температур від 0 до 27 ° C. Змастіть клеми спеціальним мастилом або технічним вазеліном. Зарядіть акумулятор, який довго стояв без роботи. Це слід робити кожні 3 місяці, інакше він втратить експлуатаційні якості. Окремі моделі акумуляторів можуть не вимагати підзарядки протягом року. Щоб виявити зниження потужності батареї, перевірте натягнення приводного ременя.
Зверніть увагу
Необслуговувані акумулятори призначені для роботи при позитивних температурах.
Корисна порада
Акумулятори, які пропрацювали з низьким рівнем дистиляту, краще замінити.
Сучасна промисловість випускає не обслуговуються акумуляторні батареї, що вимагають від власників автомобілів мінімального догляду. Аксесуар досить надійний, володіє більш тривалим терміном служби в порівнянні з акумуляторами, виробленими в недавньому минулому. В які постійно вимагалося доливати дистильовану воду, особливо під час експлуатації в жаркий сезон року.
Вам знадобиться
  • Зарядний пристрій.
Інструкція
1
Обслуговування сучасних батарей зводиться до періодичного змазування клем акумулятора невеликим кількістю мастила. Змістом його в чистоті, контролюючи час від часу, рівень заряду акумулятора, визначаючи його за кольором індикатора, розташованого на кришці батареї.
2
Для повного відновлення зарядки акумуляторної батареї в бортовій мережі автомобіля, після пуску двигуна стартером, потрібно, як мінімум, два години безперервної роботи двигуна на середніх оборотах. Під час постійної експлуатації машини в умовах міської межі, забезпечити повноцінний заряд акумулятора неможливо, у зв'язку з частими пусками і зупинками мотора.
3
Тому, коли протягом тижня і більше, індикатор заряду акумуляторної батареї не підсвічується зеленим кольором, його треба поставити на підзарядку заряджаючим пристроєм від електромережі.
4
Ось в принципі і всі вимоги з обслуговування сучасних необслуговуваних автомобільних акумуляторних батарей.