Як вставити анімований аватар.

На форумі або в блозі велике значення для вашої ідентифікації має аватар. Чим він яскравіше, тим краще вас запам'ятають. Анімовані аватари сприймаються ще сильніше. Як встановити собі рухому картинку?
Вам знадобиться
  • - комп'ютер,
  • - інтернет,
  • - фоторедактор (програма або онлайн-сервіс)
  • - вихідні зображення,
  • - веб-камера.
Інструкція
1
Придумайте образ, в якому ви хочете постати на публіці в інтернеті. Підберіть картинку, яка найбільш повно відображає цей образ. Це може бути як ваша фотографія, так і будь-яке зображення. Можна скористатися спеціальними сайтами з банками анімованих зображень. Якщо знайшли щось підходяще - чудово, зберігайте файл або посилання. Рухома картинка з аватаром повинна мати розширення gif. Є ще один спосіб створення рушійної аватара - за допомогою веб-камери. Підключіть веб-камеру до комп'ютера, проведіть зйомку невеликого сюжету. Знайдіть в інтернеті сервіс, що дозволяє перетворювати відео файли в gif. Збережіть отриманий результат.
2
Увійдіть в фоторедактор. Якщо ви володієте фотошопом, то підготуйте в ньому анімований файл у форматі gif. Якщо фотошоп - не ваша сильна сторона, то великі можливості надає маса онлайн-редакторів, в яких можна скористатися спеціальним ефектами: блискітки, покадровое зображення, дзеркальне відображення, негатив, теплове випромінювання і багато інших. Однак надлишок ефектів може негативно позначитися на вашому образі. не переборщіть з німі.Сохраніте потрібний файл на комп'ютер або скопіюйте посилання в рядку браузера. Якщо вам пропонують вихідний код вашої картинки, збережіть і його.
3
Тепер треба вставити аватар в потрібний вам сайт. Заходьте в свій профайл або профіль і вибираєте функцію "редагувати". Подальше залежить від того, що саме дозволяє даний сайт. Як правило, просять вказати шлях до файлу. Вибираєте у вікні команди місце, де зберігається ваш файл і натискаєте "зберегти". Якщо можлива вставка інтернет-адреси, вставляєте збережену рядок з браузера. Якщо форум вимагає html-код, напишіть або скопіюйте відповідну команду. І, звичайно, треба натиснути "додати" або "опублікувати". Після цього помилуйтеся на ваше нове втілення в мережі.
Зверніть увагу
Не варто зловживати спецефектами. Краще зосередитися на точному втіленні вашого самовідчуття.
Корисна порада
Якщо ваш аватар буде танцювати, то вас будуть сприймати як енергійного і позитивної людини.