Як видалити свій профіль з "Світ тісний".

В будь-якій соціальній мережі дуже просто зареєструватися і створити свій аккаунт. Але якщо ви з якихось причин передумали користуватися можливостями будь-якої з них (наприклад, «Світ Тісний»), зробити це відразу навряд чи вийде.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт соціальної мережі «Світ тісний» (http://mirtesen.ru). Введіть для входу в систему адресу своєї електронної поштової скриньки і пароль. Увійшовши в свій профіль, натисніть на «Редагувати профіль» (вгорі сторінки).
2
В «Моїх даних» ви знайдете відомості, які були вказані вами при реєстрації облікового запису, а саме: «Про мене», «Портрет», «Контакти», «Інтереси», «Сайти». При переміщенні за посиланням «Редагувати профіль» ви за замовчуванням потрапите в пункт «Про мене». Зітріть всю інформацію із заповнених полів. Однак в полях, відзначених зірочкою (обов'язкових для заповнення) - «Ім'я», «День народження», «Пол» - вкажіть неіснуючі дані.
3
Пункт «Портрет» вам відредагувати (а точніше, видалити фотографію) не вдасться. Для цього вам доведеться зайти в «Особисті фото», клікнувши під портретом на слово «Фото». Під кожною фотографією, наявної у вашому профілі, є хрестик, на який слід натиснути, і після - підтвердити дію.
4
Видаліть всі дані з розділу «Контакти» (крім адреси електронної пошти). Очистіть поля в розділах «Сайти» і «Інформація». У підміню «Сайти» слід натиснути кнопку «Зберегти», після чого майже всі дані будуть видалені.
5
Опинившись знову на сторінці профілю, клікніть по посиланню «Налаштування» (поруч із «Редагувати профіль»). У налаштуваннях ви побачите чотири розділи: «Особиста», «Пароль», «Розлучитися», «Чорний список».
6
Відзначте в розділі «Особиста» рядок «Мою сторінку бачать» і виберіть «Ніхто». Ви будете повинні вказати і причину видалення анкети. Напишіть коротко: «від'їзд за кордон», «зміна переконань», «важке матеріальне становище» і т.п.
7
Якщо модератори соціальній мережі «Світ тісний» так не видалили вашу анкету, вам доведеться написати в службу підтримки і попросити видалити її, пояснивши причину.