Як визначити стаж працівника. Як дізнатися про працівника.

В даний час діє федеральне законодавство, згідно з яким стаж працівнику слід розраховувати відповідно до правил підрахунку трудового стажу. Основним документом для цього служить трудова книжка, а також інші документи, які є його підтвердженням.
Вам знадобиться
  • - трудова книжка працівника або інший документ, що підтверджує стаж;
  • - календар;
  • - калькулятор.
Інструкція
1
Визначте періоди трудової діяльності, які включаються до страхового стажу згідно з федеральним законом №255-ФЗ від 29.12.2006р. Іншими словами, випишіть дату початку і закінчення роботи на кожному підприємстві на підставі трудової книжки, трудового договору та іншого документа, який служить підтвердженням факту виконання трудової функції в тій чи іншій організації. Якщо співробітник змінив прізвище, ім'я або по батькові, він повинен пред'явити документ, на підставі якого вироблялося зміна.
2
Розрахуйте кількість календарних днів за кожен період роботи, який включений до страхового стажу. Якщо в підтверджуючому документі не визначена точна дата прийому/звільнення, а зазначений тільки рік, за фактичну дату слід приймати 1 липня. Коли вказаний місяць і рік, а число з якихось причин упущено, для розрахунку потрібно використовувати 15 число місяця.
3
Розрахуйте загальну тривалість страхового стажу працівника в календарних днях, склавши між собою підраховані дні за всі періоди роботи.
4
Виділіть кількість повних місяців страхового стажу. За цілий місяць слід приймати 30 днів.
5
Виділіть кількість повних років. За цілий рік слід приймати 12 місяців або 360 календарних днів.
6
Визначте тривалість страхового стажу в роках, місяцях, днях. Необхідно враховувати, що якщо ви розраховуєте стаж працівника для визначення допомоги по тимчасовій непрацездатності, то слід включити період його роботи на вашому підприємстві з моменту надходження до фактичної дати підрахунку страхового стажу.
7
При розрахунку пенсії в загальний стаж входять періоди роботи до 01.01.2002р. У нього слід включати час навчання в освітній установі, а також час догляду за дитиною протягом 3 років, за дитиною-інвалідом до 16 років, а також інші періоди, зазначені у відповідному законодавстві.
Зверніть увагу
Все періоди трудової діяльності після 31.12.2001г. входять до страхового стажу для розрахунку пенсії, а також оплати тимчасової непрацездатності через хворобу, у зв'язку з материнством. В даний час діє накопичувальна система для розрахунку стажу.