Як захистити свою квартиру.

З кожним роком у нас в країні спостерігається зростання злочинності. Зломи квартир і крадіжки особистого майна, на жаль, стали звичними ситуаціями в сучасному житті. І щоб захистити свою квартиру від злодіїв і шахраїв, необхідно дотримуватися ряду певних правил, які допоможуть вберегти ваше житло.
Інструкція
1
Способи захисту квартири: Встановіть вхідні металеві двері з посиленою коробкою і надійними секретними замками.
2
Проведіть монтаж віконних решіток. Багато злодії-домушники мають спеціальні пристосування для скелелазіння. Забравшись на дах, за допомогою троса спускаються до потрібного вікна, зламують кватирку і проникають в житло. Наявність на вікнах металевих грат зводять старання зловмисників практично до нуля.
3
Обладнайте квартиру сигналізацією. При несанкціонованому проникненні в квартиру, спрацює пристрій. Сигнал надійде у відділ позавідомчої охорони або в приватну охоронну організацію (все залежить від того, з ким ви укладете угоду). Оперативний приїзд співробітників не дозволить відбутися злочину.
4
Організуйте позмінне чергування в під'їзді або найміть вахтера.
5
Йдучи з квартири, закривайте балконні двері, вікна і кватирки. По можливості залишайте радіо включеним. Необхідно знайти радіостанцію, де більше розмовляють, ніж співають. Злодії в таких ситуаціях є обережними і не полізуть в квартиру, з якої лунають голоси.
6
Слід застрахувати свою квартиру. Страховка не зможе вберегти житло від злому і крадіжки майна, але в кінцевому підсумку допоможе повернути частину грошових коштів. Страхова фірма, після аналізу події відшкодує збиток.
7
Менше говоріть про фінансове благополуччя серед малознайомих людей. Відомості про те, що ви заможна людина можуть дійти до злодія з самих різних джерел. Від вас, членів вашої родини, знайомих, товаришів по службі і т.д. В цьому конкретному випадку, мовчання - золото.Соблюдая дані поради, ви зможете захистити свою квартиру від грабежу. Вирушаючи у відпустку, можете бути впевнені в тому, що повернення буде приємним.