Як зменшити шрифт в браузері. Як зменшити вконтакте сторінку.

Зменшення розміру шрифту в браузері можливо кількома способами. Техніка виконання цієї операції залежить від браузера і його функціональних особливостей.
Інструкція
1
Змініть шрифт, використовуючи масштабування. Цей варіант є найпростішим з усіх можливих. Крім шрифта зменшиться розмір всієї сторінки. Для того щоб зменшити шрифт натисніть клавіші Ctrl + «Коліщатко миші вниз». Прокрутка коліщатком в цьому випадку відповідатиме за масштабування сторінки. Альтернативним способом можна виконати масштабування через розділ «Вид» головного меню браузера. Цей спосіб працює у всіх браузерах.
2
Змініть шрифт, використовуючи опцію настройки шрифтів браузера.Еслі у вас Google Chrome, то виберіть в головному меню пункт «Параметри - Розширені". Потім перейдіть в розділ «Веб-вміст - Налаштувати шрифти». Задайте потрібний розмір і тип шріфта.Еслі у вас Mozilla Firefox, то перейдіть в розділ головного меню «Вид» - «Розмір шрифта» - «Зменшити» .Якщо у вас Opera, то зайдіть на вкладку «Інструменти», перейдіть в меню «Налаштування »до вкладки« Веб-сторінка ». На цій панелі вкажіть майбутній розмір шріфта.Еслі у вас Internet Explorer, то клікніть по кнопці «Сторінка», виберіть «Розмір шрифта» і вкажіть необхідний розмір.
3
Спробуйте зменшити дозвіл екрану, т.к. це може бути істотною причиною невеликого розміру шрифту. Викличте контекстне меню на порожньому місці робочого столу. Перейдіть на вкладку "Параметри" і виставити дозвіл на декілька більша, ніж було до цього. Застосуйте зміни і зайдіть в браузер.
Зверніть увагу
Більшість сайтів в мережі інтернет адаптовано під певний розмір шрифту і примусово зменшувати його не варто. Це може порушити якість користувальницького інтерфейсу і графічну його складову. Дрібний шрифт, як правило, невдало згладжується, що може викликати додаткові проблеми при його прочитанні. В ідеалі не потрібно чіпати шрифти сайту, а досить спробувати змінити дозвіл екрана.