Як облаштувати знімну квартиру.

Мрія про власне житло так чи інакше властива будь-якій людині. Однак нерідко ця мрія якщо і досяжна, то не в найближчому майбутньому. Тому багато сімей змушені тривалий час брати житло в оренду і оформляти його так, як хотілося б облаштувати власний будинок. Якщо підійти до даного питання творчо, то створити атмосферу затишного вогнища не так складно.
Інструкція
1
Квартира, будь-то знімна або власна, починається з передпокою або коридору. Огляньте поглядом цю зону і постарайтеся зробити її максимально затишною і радує око. Входячи в знімне житло і дивлячись на оригінальну вішалку або зі смаком підібрані килимки, ви будете підсвідомо асоціювати його з власним будинком, в який вкладено не тільки гроші, а й душа.
2
Якщо в знімній квартирі є меблі, то першим ділом подумайте, як можна переставити її так, щоб відтворити картину вашого ідеального будинку. До того ж, перестановка меблів після інших мешканців викличе рух застояної чужої енергії і помітно додасть вам гарного настрою. Необов'язково рухати непідйомні шафи, можна всього лише поекспериментувати з мобільними предметами або навіть інтер'єрними аксесуарами. Наприклад, зробити в залі куточок для читання, відгородити навчальне місце дитини підлоговими вазами або стелажами.
3
Після схвалення господарів ви можете змінити оббивку м'яких меблів або надіти на неї нові чохли. Спробуйте додати індивідуальність вашому тимчасовому житлу допомогою домашнього текстилю: гардин, штор, скатертин, килимів або подушок. Перевесьте наявні картини, додайте свої, а можете оформити картинні рами тканиною або просто перефарбувати їх (також після згоди власників житла).
4
Зазвичай в знімній квартирі досить скромний інтер'єр, а вже про аксесуари і говорити не доводиться. Не тримайте власний скарб в коробках. Вішайте наявні у вас світильники, кашпо, розставляйте вази і статуетки. Адже це не готельний номер, а квартира, де вам належить жити довгий час, а, значить, вона повинна відображати ваш особистий смак і створювати у вас позитивні емоції.
5
Навіть якщо ви не є шанувальником домашньої зелені, квіти в горщиках здатні забезпечити сприятливу ауру, максимально «одомашнити» чужу квартиру. При цьому відмовтеся від натюрморту з пластикових фруктів і ягід, а також від композицій зі штучних квітів.