Як обшити пластиком.

Обшити пластиком будинок - це найпопулярніший спосіб надати його фасаду довговічність і респектабельність, а також це спосіб захистити будинок від зовнішніх впливів. Пластик дозволить забути про догляд за фасадом, за умови якості матеріалу і професійного виконання.
Вам знадобиться
  • - саморізи
  • - дерев'яна планка
  • - шнур
  • - водонепроникний матеріал
  • - будівельний рівень
Інструкція
1
Для того щоб обшити пластиком будинок робимо обрешітку фасаду. Встановлюємо стартову планку по всьому периметру будівлі, кріпимо планку від найнижчої точки будівлі. Закріпивши, натягуємо шнур по всьому периметру будівлі і по ньому кріпимо всі планки. На стику залишаємо відстань 6-7мм. Фіксуємо панелі саморізами. Обшивають місце кріплення рейками для вирівнювання настилу при використанні вставок, або при утепленні.
2
Встановлюємо зливну панель і софіт, після чого монтуємо зовнішні і внутрішні кути, не забувши під них підкладати водонепроникний матеріал - по 250 мм з усіх боків. Від зливної дошки і софіта кути монтуються на 6 мм нижче, а від стартової планки нижче на 20 мм. Якщо потрібно стикувати кути, то відрізаємо перфораційний шар 25 мм, робимо нахлест 20 мм, а запас 5 мм залишається.
3
Дверні та віконні прорізи окантовуються J профілем. Для вікон і дверних прорізів, поглиблених в стіну є три способи: перший - J профілем, шматочками сайдингу і лиштвами; другий - J профілем, зовнішнім кутом і шматочками сайдингу; третій - віконної і фінішної планками.
4
Монтуємо сполучні планки аналогічно монтажу кутів. Далі монтуємо фінішну планку якомога щільніше до карнизу для подальшого з'єднання з крайньою панеллю. Монтуємо самі панелі тільки після всіх планок. Защелкиваем замок між стартовою планкою і першою панеллю - і так все панелі. Фіксуємо панелі від центру до країв. Контрольної перевіркою вирівнюванням панелі, робимо це через кожні 4-5 рядів за допомогою рівня.
5
Закриваємо нижню частину карниза софітами. Паралельно фронтону робимо мітки, використовуючи рівень, монтуємо J профіль по мітках, а J фаску монтуємо до краю фронтону, вінчаючи її фінішної планкою. Монтуємо софіти між J профілем і J фаскою, відрізавши їх на 6 мм менше, ніж відстань між планками. Потім кріпимо по центру перфораційних отворів кожну панель.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tNx2Tcy3qTY