Як грамотно підібрати весільні квіти.

Квіти завжди захоплюють, створюють особливий настрій, розбурхують спогади. Зібрані в різні композиції вони здатні прикрасити весільне торжество і зробити його незабутнім.
Інструкція
1
Щоб улюблені квіти нареченої красиво і зі смаком прикрасили весілля, важливо поставитися до цього серйозно й уважно. Якщо ви відчуваєте, що не зможете самостійно оформити квітами торжество, то зверніться за допомогою до професіоналів. Їх консультації допоможуть вам вибрати єдиний стиль оформлення, зроблять ваше весілля гармонійною і красивою. Ви зможете уникнути неприємних сюрпризів у вигляді зів'ялих квіткових букетів і гірлянд на цю важливу подію.
2
При самостійному оформленні обов'язково враховуйте, що обраний стиль повинен бути присутнім у всіх елементах, починаючи з бутоньєрки жениха і букета нареченої і закінчуючи предметами банкетного залу. Обрані квіти повинні створювати неповторну атмосферу для нареченого і нареченої, підкреслювати значимість події і підтримувати гарний настрій.
3
Зверніть увагу на декоративний стиль флористики для оформлення весільного торжества. Головна його особливість - це створення квіткових композицій, де велика кількість квітів розташовується близько і досить щільно один до одного. Останнім часом весільні букети для наречених виконуються саме в цьому стилі.
4
Зробіть ваш улюблений квітка основним на весіллі, акцентуйте його в композиціях. Декоративному стилю більше притаманне симетричне розташування елементів, що має дотримуватися у формі, кольорі, структурі композиції.
5
Якщо ви хочете підкреслити чіткість і строгість декоративної квіткової композиції, то зупиніться на квітах круглої форми в поєднаннях жовтого з білим або білого і блакитного тонів. Наприклад, чудово виглядають букети жовтих троянд, симетрично розташовані по основних елементів залу.
6
Слід визначитися і з формою букетів. Вони можуть бути абсолютно різними: куполоподібними і ступінчастими, короткостеблості структурними. Дуже красиво виглядають довгі спадаючі букети. Головне, слідувати загальному стилю і орієнтуватися на свою фантазію і переваги, т.к. весілля - це все-таки торжество, організоване, в першу чергу, для нареченого і нареченої.
7
Згадайте про мову квітів. На жаль, трохи призабутий він здатний наповнити ваше торжество сенсом, зрозумілим тільки закоханій парі. Квіти завжди допомагали молодим вести мовчазний діалог і обмінюватися переживаннями. Наприклад, жовта троянда нагадувала про сумніви в почуттях, а гіацинт своїми бутонами призначав день зустрічі. Лілія символізувала чистоту, а біла гвоздика говорила про довірі і повазі.
8
Скористайтеся послугою, пропонованої деякими агентствами. При експрес-оформленні банкетного залу фахівці використовують квіти, подаровані гостями в РАГСі. Так квіти не зів'януть і красиво розставлені і доповнюють загальне оздоблення приміщення будуть радувати всіх присутніх під час весільного застілля.
Зверніть увагу
Не використовуйте для квіткового аранжування рослини з сильним запахом. Це стосується всього квіткового оформлення весілля. Занадто сильний аромат деяких кольорів може спровокувати неприємні симптоми, аж до виникнення алергії.