Як в'язати жіночу спідницю спицями. в'язання великих спідниць спицями.

Трикотажна спідниця, пов'язана своїми руками, зігріє вас в холодні зимові дні, а якщо зв'язати спідничку з тонкої бавовняної пряжі, стане незамінною в спеку. У кожному разі, всі ваші старання не пропадуть дарма.
Вам знадобиться
  • - 300 - 600 г пряжі;
  • - кругові спиці.
Інструкція
1
Для в'язання теплою спідниці підберіть пряжу з великим вмістом акрилу, так як вона найменше схильна до деформації, а для літніх моделей найкраще підійде бавовняна пряжа, типу «Ірис».
2
На мотках зазвичай зазначено, який номер спиць підходить для в'язання, проте врахуйте, що якщо в'язати тонку пряжу на товстих спицях, то полотно вийде більш пухким. Такий спосіб підходить для ажурною в'язки. Якщо ви будете в'язати товсту пряжу тонкими спицями, то полотно вийде щільним. Такий спосіб підійде для в'язання теплих спідниць прямого силуету.
3
Витрата пряжі зазвичай вказують у технічному описі моделі, однак слід звернути увагу і на товщину пряжі і на довжину нитки в мотку, так як обрана вами пряжа може трохи відрізнятися від тієї, яку використовували для в'язання моделі.
4
Перш ніж приступите до в'язання спідниці, обов'язково зробіть зразок. Для цього наберіть 20 петель і пров'яжіть приблизно 20 рядів. Далі виміряйте його довжину і ширину. Розділіть ширину на кількість петель, а довжину на кількість рядів. Таким чином ви отримаєте кількість петель і рядів в одному сантиметрі. Звірте ваші розрахунки з описом моделі.
5
Спідниці зазвичай в'яжуть по колу без швів. Можна починати в'язання, як з нижнього краю вироби, так і з пояса.
6
Спідницю прямого силуету починайте в'язати знизу. Виміряйте обхват ваших стегон і розрахуйте кількість петель для першого складального ряду, для цього помножте мірку на кількість петель в одному сантиметрі.
7
Наберіть на дві спиці необхідну кількість петель, у міру в'язання першого ряду розподіліть їх на чотири спиці і замкніть в'язання в коло. Також можна в'язати і на кругових спицях. Далі в'яжіть основним узором до лінії стегон. Після цього робіть необхідні убавкі, періодично приміряючи спідницю. Пояс в'яжіть гумкою 1х1 більш щільною в'язкою. Для цього поміняйте спиці на більш тонкі.
8
Спідниці краще починати в'язати від пояса. Крім того, слід зробити паперову викрійку вироби, що дозволить робити необхідні прибавки. Такі моделі також в'яжуть вкруговую або ж роблять їх двошовних, а полотно в'яжуть на двох спицях.
В'язана спідниця - це красиво, стильно і оригінально. Модель ви можете зв'язати собі абсолютно будь-яку. Причому в більшості випадків така спідниця буде тільки у вас. Навіть якщо ви не вмієте в'язати, то створення спідниці - це відмінний привід навчитися. Адже виріб це досить просте у виконанні.
Вам знадобиться
  • - 550 г вовни, бажано меланжевой;
  • - спиці № 5;
  • - гачок № 4,5;
  • - еластична тасьма.
Інструкція
1
Візьміть за основу спідницю розміру 44-46. Якщо ваші розміри не потрапляють під вказані, нічого страшного. Просто додайте чи зменшіть 10 петель для кожного розміру. Починайте в'язати. Наберіть 122 петлі і в'яжіть планку хусткової в'язкою (1 ряд лицьові, 2 ряд виворітні) приблизно 1,5 см у висоту. Це приблизно три ряди. Починати в'язання найкраще з ряду виворітних петель.
2
Продовжуйте в'язання візерунком з ромбів. Схема його виконання досить проста. число петель має бути кратно 24 + 2 кромочні петлі. Візерунок виглядає наступним чином. 6 лицьових петель перехрестите спочатку наліво. Це означає, що спочатку 4 петлі потрібно зняти на допоміжну спицю, розташовану перед роботою. Потім в'яжіть 2 лицьові, після чого знову поверніться до тих, які на додатковій і пров'яжіть їх. Продовжуйте в'язання далі, створюючи візерунок у зворотний бік. 6 лицьових перехрестите направо. Для цього зніміть 2 петлі на допоміжну спицю, розташовану за роботою, пров'яжіть 4 лицьові і займіться тими, що відклали. В'язати таким способом 30 рядів.
3
Як тільки закінчите 30 ряд, продовжуйте в'язання візерунком з кіс. Число петель має бути кратно 22 + 2. В'язати його потрібно так само, як і візерунок з ромбів. Продовжуйте в'язання цим візерунком 9 рядів до 40-го ряду. Одночасно при в'язанні зменшуйте через 12 рядів 10 петель один раз і через кожні 20 рядів двічі теж 10 петель.
4
Тепер додається ще й перловий візерунок. В'яжеться він за наступною схемою: одна виворітна петля, одна лицьова, зміщуючи петлі після кожного ряду. Далі продовжуйте так. Пров'язуйте останню петлю перлового візерунка з наступною виворітного перед косою разом з виворітного. Ізнаночние після візерунка коси пров'язуйте з 1 петлею перлового візерунка разом з виворітного. Далі продовжуйте в'язання перловим візерунком до 86 ряду.
5
Переходьте до в'язання верхньої планки. У першому ряду збавте рівномірно 20 петель і продовжуйте в'язання хусткової в'язкою. В'яжіть до висоти 3 см, потім оформите згин. Його зв'яжіть так: 1 ряд лицьовій, один виворітний. Після продовжуйте в'язання хусткової лицьової в'язкою. Закінчите в'язати на висоті 6 см від початку планки. Закрийте в'язання. Тепер залишилося тільки зібрати спідницю по швах, вставити гумку і зашити згин. Зв'яжіть пояс хусткової в'язкою. Зволожите виріб. Ваша спідниця готова.