Як поводитися під час зльоту літака.

Багато в чому від поведінки пасажирів на борту літака залежить безпека польоту. Якщо пасажир порушує певні норми і правила, яких необхідно дотримуватися на борту повітряного судна, він притягується до відповідальності відповідно до законодавства РФ або міжнародних конвенцій з цивільної авіації.
Інструкція
1
Необхідно засвоїти правила користування рятувальними жилетами та аварійними кисневими апаратами, а також запам'ятати місце розташування запасних виходів. Під час зльоту і заходу на посадку категорично заборонено користуватися електронною технікою. Це створює суттєві перешкоди в радіонавігаційної системі повітряного судна. Вимкніть мобільний зв'язок. Про те, в який час можна скористатися стільниковим, дізнайтеся заздалегідь.
2
Напис «Пристебніть ремені» попереджає не лише про те, що слід пристебнутися, але ще й про те, що заборонено вставати з крісел доти, поки вона не згасне. В салоні літака не користуйтеся сильнопахнучим аерозолями або парфумом, оскільки під час зльоту це може викликати алергічні реакції у пасажирів. Щоб уникнути неприємних ситуацій не приймайте ліки, що знижують або підвищують кров'яний тиск.
3
На борту літака категорично заборонено палити як при зльоті, так і при посадці і виході. Для цього в залежності від авіаліній можуть існувати спеціальні зони. Як правило, про їх наявність чи відсутність попереджають на декількох мовах ще до початку польоту. За куріння пред'являється штраф. Заборонено також приймати нарковмісні лікарські препарати за винятком випадків, коли до хворого, летящему на борту літака, приставлений лікар.
4
Якщо виникла необхідність щось уточнити у бортпровідника, викличте його, натиснувши на спеціальну сигнальну кнопку. Під час зльоту на борту можуть перебувати люди, страждаючі аерофобією. Заборонено провокувати пасажирів на панічний страх. Намагайтеся заспокоїти їх. В іншому, дотримуйтесь загальноприйнятим правилам поведінки в громадських місцях. Протягом усього польоту беззастережно виконуйте вимоги членів екіпажу та рекомендації бортпровідників.