Як оформити зал. зал 16 кв, м, Як оформити.

Призначення залу в квартирі - це можливість зібрати разом всіх друзів і членів родини, а інтер'єру - створити найбільш комфортну, затишну атмосферу для спілкування і приємного проведення часу. Якщо ви хочете мати саме такий зал, дійте!
Інструкція
1
Визначтеся з тим, як саме хочете оформити зал. Виберіть відповідну колірну гаму і намалюйте на папері план розміщення меблів.
2
Вирушайте в магазин і купіть всі необхідні матеріали, починаючи шпалерами і закінчуючи люстрою з розетками.
3
Приступайте до роботи. Почніть з поклейки шпалер і не забудьте, що клей потрібно використовувати строго відповідно до матеріалу шпалер. Потім переходьте на стелю і лише в самому кінці займіться підлогою.
4
Повісьте люстру і світильники, а також встановіть все розетки і вимикачі.
5
Повісьте штори. Спадаючі дощі тюлю додадуть легкість і вишуканість дизайну.
6
Подумайте, чи не змінилися ваші плани щодо розстановки меблів. Якщо остаточний образ вашого залу почав представлятися вам зовсім по-іншому, то обміркуйте новий варіант заздалегідь. При цьому пам'ятайте, що кожен зал повинен мати своє ядро, тобто те місце, поряд з яким будуть збиратися домочадці або друзі. Це може бути телевізор або камін (якщо такий є). Як тільки остаточне рішення про те, як оформити зал, знайдено, приступайте до розстановки меблів. Якщо є громіздкі і великі предмети, типу багатофункціональної стінки, то почніть з них. Потім займіться іншими меблями. І не забудьте, що одним з головних, з естетичної і чисто споживчої точки зору предметів меблів, повинен бути симпатичний журнальний столик.
7
Огляньте свою вітальню. Чи відповідає вона тому, що ви хотіли отримати? Може бути, для створення більш затишною, але в той же час витонченою атмосфери не вистачає якихось деталей? Да? Тоді повісьте картини і розставте всілякі статуетки або інші витончені предмети іскусства.Соберіте своїх домочадців в вашому новому залі і відчуйте смак мрії, втіленої в реальність.