Як перейменувати пошту. Як перейменувати себе в однокласниках.

Часто користувачі інтернету хочуть змінити свою поштову скриньку. Привід для цього може бути самим різним, але в першу чергу це потрібно для того, щоб вчасно отримувати повідомлення і повідомлення сервісу. Як можна перейменувати пошту?
Інструкція
1
Авторизуйтесь на поштовому ресурсі, використовуючи логін і парольне слово. Потім перейдіть до особистих налаштувань. Як правило, це посилання «Мій профіль» або ваш «Особистий кабінет».
2
Змініть свою електронну адресу на новий. Для цього потрібно виконати кілька певних дій. Знайдіть пункт «Змінити особисті дані». Натисніть на нього, і ви будете переадресовані на сторінку зміни вашої особистої інформації. У запропонованому поле E-mail необхідно прибрати поточний електронну адресу і на його місці написати інший. Потім збережіть ці зміни. Таким чином ви зможете перейменувати свою поштову скриньку.
3
Майте на увазі, що є можливість реєстрації нового користувача на поштовому ресурсі. Якщо ви хочете завести новий ящик і зберегти свої контакти з колишньою пошти, то це можна зробити. Зараз багато поштові ресурси дозволяють користувачам імпортувати свої контактні дані старого ящика в новий обліковий запис. Для цього є спеціальне меню, яким можна скористатися при необхідності.
4
Зверніть увагу на грамотність і точність заповнення зазначених полів. Якщо у вас не буде доступу до свого електронного адресою, то вам запропонують відповісти на певне питання. Після відповіді ви отримаєте можливість користуватися вашою поштою. Причини втрати можливості користування поштою бувають саме різні. Це може бути і забутий пароль, і злом вашого профілю. Тому необхідно підстрахуватися на всякі можливі непередбачені ситуації, записавши свої реєстраційні дані в записну книжку.
Корисна порада
Деякі поштові сервіси при зміні електронної адреси вимагають підтвердження такої операції. Для цього необхідно перейти за посиланням, яка повинна надсилатися на раніше зазначений e-mail при реєстрації. Після виконання певних дій не забудьте зайти на пошту і подивитися вміст своїх ящіков.Еслі повідомлення підтвердження пошти ви не знайшли, то, можливо, поштовий сервіс не передбачає такої операції і ваш ящик вже перейменували.
Більшість користувачів інтернету для зручності використовує веб-інтерфейс своєї електронної поштової скриньки, назва якого змінити практично неможливо. При використанні поштових програм, наприклад, Outlook, у користувача така можливість з'являється.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Microsoft Outlook.
Інструкція
1
В заголовку відкритого вікна будь-якої версії поштової програми Outlook відображається назва (ім'я) поштового ящика. Це ім'я можна змінити незалежно від версії програми, т.к. деякі використовують декілька поштових скриньок одночасно. Один час для вирішення цієї проблеми використовували програму «Адміністратор сервера Microsoft Exchange». Але в наслідку виявилося, що утиліта містила помилку. При заміні старого імені на нове тільки в програмі, ім'я поштової скриньки в Outlook залишалося колишнім.
2
Тому крім заміни імені пошти на сервері необхідно робити заміну і в самій програмі. Варто відзначити, що перейменування імені ящика в Outlook необхідно виконувати після аналогічної операції на сервері (за допомогою Microsoft Exchange).
3
Запустіть комп'ютер з потрібною обліковим записом; якщо знадобиться, введіть пароль. Потім вимкніть поштової програми.
4
Натисніть меню «Пуск» і виберіть розділ «Панель управління». Якщо даний розділ не відображається в мене, перейдіть до його настройок. Для цього натисніть правою кнопкою миші на кнопці «Пуск» і виберіть пункт «Властивості». В налаштуваннях меню знайдіть опцію «Панель управління» і навпроти неї поставте позначку. Щоб закрити вікно, клацніть кнопки «Застосувати» і «ОК».
5
У вікні, двічі клацніть лівою кнопкою миші по значку «Пошта» або «Факс і пошта» (залежить від операційної системи). У вікні, натисніть кнопку «Показати профілі».
6
Виберіть редагований профіль і в його налаштуваннях натисніть кнопку «Сервер Exchange Server», потім повторно натисніть кнопку «Властивості». В блоці «Поштова скринька» задайте нове його назва. Для перевірки коректності введеного імені натисніть однойменну кнопку. Натисніть кнопку «Застосувати» для збереження змін.