Як вибрати весільну взуття для нареченого.

Протягом всього весільного торжества: і в РАГСі, і на церемонії викупу нареченої, і під час фотозйомки, і в ресторані, молодятам необхідно бути бадьорими і активними. А рухливість їх багато в чому залежить від весільного взуття. Причому вибрати її для нареченого нітрохи не простіше, ніж для нареченої.
Інструкція
1
Надати ногам нареченого стрункий вид здатна вузька весільна взуття з гострим носом. Запам'ятайте, що туфлі і черевики з квадратним або овальним носом не дуже добре поєднуються з офіційними та діловими костюмами. Винятком є лише смокінг. Тільки він традиційно носиться з туфлями, мають круглий ніс.
2
Найпопулярніший варіант весільного взуття для нареченого - це легкі туфлі-мокасини без шнурків. Якщо ви все ж вирішили блищати на весіллі в взуття з шнурками, переконайтеся в тому, що вони максимально тонкі і пофарбовані в той же колір, що й самі туфлі.
3
Традиційний матеріал виготовлення весільного взуття для нареченого - шкіра. Вона може бути як матовою, так і блискучою. Чудовим варіантом чоловічого взуття для весільного торжества є оксамитові туфлі.
4
Весільні туфлі для нареченого можуть бути такого ж кольору як і його костюм або ж створювати з ним якийсь контраст. Але пам'ятайте про те, що взуття нареченого ні в якому разі не повинна стати яскравою плямою на тлі його костюма.
5
До чорної або темно-сірого костюма нареченого відмінно підійдуть матові або блискучі чорні туфлі. З білим весільним костюмом ви можете надіти або білу взуття, або підібрати до нього туфлі під колір сорочки. Чудовим доповненням до світло-сірого костюма стануть чорні весільні туфлі. Хоча якщо торжество намічено на світлий час доби, сміливо вибирайте взуття білого кольору. Якщо ваш костюм виконаний у коричневих тонах, придивіться до коричневим або чорним туфлям. До кремовому або рудувато-коричневого костюма підійде світло-коричнева весільне взуття.
6
Щоб весільне торжество не стала для вас нестерпним випробуванням, відмовтеся від громіздкої, великовагової, масивної весільного взуття на товстій підошві. Віддайте перевагу зручним туфлям, виготовленим з натуральних матеріалів.