Як налаштувати 3g в телефоні. що таке 3g в телефоні.

Нове покоління стандарту зв'язку 3G вибирає швидкий доступ до інтернету, а також новий підхід до спілкування, передачі інформації. Навіть ті комп'ютерні пристрої, які вважалися стаціонарними, стануть мобільними. Ви зможете спілкуватися в мережі, бачити один одного по відеотелефону, розважатися, вчитися, працювати - все це можливо при використанні 3G зв'язку, високошвидкісного зв'язку третього покоління. Широкосмугові мережі 3G працюють на частотах близько 2 ГГц дециметрового діапазону. Швидкість переданих даних -2 Мбіт \ с. Існують два стандарти 3G зв'язку: UMTS (для Європи) і CDMA2000 (Азія і США).
Інструкція
1
Для підключення 3G необхідно дві умови - сучасний телефон, що підтримує GPRS/EDGE/3G, і мобільний зв'язок МТС, Мегафон або Білайн. Саме вони в Росії забезпечують зв'язок стандарту 3G.
2
Налаштування телефону для 3G зв'язку зазвичай не викликає труднощів. Параметри настройки повинні давати вищеназвані оператори мобільного зв'язку.
3
Зазвичай на новому телефоні вибирається «Меню» - «Установки» - «Параметри Java» або «Меню» - «Налаштування» - «Бездротові з'єднання» - «Налаштування мережі» - «Точки доступу» - «Створити APN ». Для створення APN візьміть параметри на сайті оператора вашої стільникового зв'язку для GPRS-Інтернет.
4
Деякі телефони налаштовані для мережі 3G за замовчуванням. Якщо телефон підтримує WAP і відео, то він підходить для настройки 3G.
5
Стандартний набір команд: «Меню» - «Налаштування» - «Бездротові мережі» - «Мобільна мережа» - «Точки доступу» - «Меню» - «Нова точка доступу» .Создаем точку доступу: Ім'я: любоеAPN: internet MCC: 250MNC: 02Тіп APN: defaultБолее нічого не міняйте. Просто збережіть «Меню» - «Зберегти». Підключити 3G на телефон можна за допомогою комп'ютера та програми «Коннект-менеджер» - для кожного виду стільникового зв'язку свій.
6
Встановіть програму на комп'ютер. Підключіть телефон до комп'ютера за допомогою USB-кабелю, інфрачервоного зв'язку або Bluetooth. Запустіть «Коннект-менеджер». Програма сама знайде і запустить необхідні для роботи драйвера. Відкрийте в меню список послуг і виберіть Мобільний GPRS-Інтернет. Підключайтеся і користуйтеся.