Як запустити додаток з програми.

При написанні інших програм на мові програмування С ++ можна інтегрувати функцію, яка дозволяє запускати інші програми в операційній системі персонального комп'ютера.
Інструкція
1
Створіть власний додаток з сортування фотографій. Щоб додати в неї оригінальності і функціональності, ви можете додати виклик графічного інтерфейсу прямо з самої програми, в якій працюєте. У мові С ++ є дві функції для здійснення подібних завдань. Підключіть бібліотеки windows.h і Shellapi.h, щоб мати можливість використовувати функції запуску зовнішніх додатків операційної системи. Підключення бібліотек здійснюється за допомогою оператора #include.
2
Використовуйте функцію ShellExecute (), якщо вам потрібно передавати в викликається додаток параметри. Функція має такі параметри: hwnd для ідентифікатора вікна, lpOperation задає операцію для викликається додатки (наприклад, print або open), lpDirectory задає ім'я каталогу за замовчуванням, nShowCmd - режим запуску додатка і lpParameters для передачі інших параметрів в викликається додаток.
3
Для простого запуску зазначеної програми використовуйте функцію WinExec (). В код програми передається строковой параметр, в якому вказується повний шлях до програми, а також режим запуску даної програми.
4
Як приклад можна використовувати наступний фрагмент коду: #include #include void main () {WinExec ("c: \\ windows \\ system32 \\ calc.exe", SW_SHOW); }
5
В результаті виконання даного коду відкриється стандартний калькулятор операційної системи Windows. Ви можете описувати різні умови, при виконанні яких здійснюється виклик зовнішніх додатків операційної системи. Не забувайте включати необхідні бібліотеки для роботи з даними функціями.
6
Пропишіть стандартні додатки, які напевно будуть встановлені у користувачів. Враховуйте це в тому випадку, якщо програмою будете користуватися не тільки ви. Якщо у вас виникають проблеми з написанням програми, перегляньте в інтернеті спеціальні відео інструкції.
Повноекранний режим хороший, коли ви хочете повністю зануритися в світ комп'ютерної гри. Але якщо крім розваги себе коханого ви займаєтеся іншими справами, має сенс розкрити іграшку в вікні .
Інструкція
1
Досить багато програм, в тому числі і комп'ютерних ігор, згортаються в віконний режим і назад за допомогою гарячих клавіш Alt + Enter.
2
Якщо цей спосіб не працює, то можна зробити деякі дії з ярликом програми. Знайдіть його і клацніть по ньому правою кнопкою миші. Виберіть вкладку «Ярлик». В поле «Об'єкт» вказано шлях до exe-файлу програми. Припишіть наприкінці нього -window. Приміром, D: GamesValveCounter Strike: Sourcehl.exe -window. Клікніть «Застосувати» і ОК у правому нижньому куті вікна, щоб зміни вступили в силу. Тепер програма буде весь час запускатися у віконному режимі, якщо запускати його за допомогою цього ярлика. Мінус цього способу в тому, що навіть якщо ви приберете приставку «-window» з вказаної вище рядки, програма все одно буде запускатися у віконному режимі. Щоб цього уникнути, замість «-window" впишіть «-full screen».
3
Також багато програм мають спеціальну користувача настройку для перемикання між віконним і повноекранним режимами. Зокрема, комп'ютерні ігри. Приміром, в Counter Strike 1.6 потрібно перейти в головне меню, клікнути на пункт "Налаштування", вибрати вкладку «Відео» і поставити галочку біля пункту «Запускати в вікні ». А в Team Fortress 2 також пункт "Налаштування"> вкладка «Відео», а потім у випадаючому меню "Режим відображення" вибрати «Віконний». Так чи інакше, якщо в комп'ютерний грі передбачений режим переходу у віконний режим, то функціонал для цього знаходиться, як правило, в настройках відео або графіки.
Зверніть увагу
Як не дивно, для запуску гри у віконному режимі може знадобитися більше ресурсів комп'ютера, ніж для запуску в повноекранному. Виною цьому може стати недостатня оптимізація програми розробниками. Тому варто переключитися назад, якщо програма почне пригальмовувати.