Як підняти мотоцикл.

Падіння мотоцикла - неприємне, а головне - небезпечне подія. Тому так важливо навчитися правильно піднімати двоколісного друга без ризику надірватися або повторно його впустити. Незважаючи на велику вагу мотоцикла, зробити це зовсім неважко.
Інструкція
1
Мотоцикл може впасти не тільки під час аварії. Занадто м'який і пухкий грунт, що не виставлена по забудькуватості або поспіхом підніжка також можуть привести до того, що двоколісний апарат виявиться на землі. Головне в цьому випадку - не панікувати і не поспішати. Насамперед заглушите двигун, а якщо мотоцикл впав на правий бік - заздалегідь виставте підніжку (вона запобіжить ймовірність падіння на іншу сторону під час підйому).
2
Найпростіше підняти мотоцикл, повернувшись до нього спиною. Поверніть кермо так, щоб переднє колесо впиралося в землю, присядьте на сідло, однією рукою візьміться за ручку керма, другий - за будь міцний елемент в задній частині мотоцикла (кріплення для задньої сумки, рамку для кофрів, пасажирську ручку і т.д.)
3
Ноги повинні бути розставлені і злегка зігнуті (під кутом більше 90?), Ступні - міцно впиратися в землю. Тримайте спину прямою - це допоможе знизити навантаження на неї. Починайте обережно переступати назад, поєднуючи це з посиленням натиску на сідло мотоцикла. Ваше тіло при цьому відіграє роль своєрідного домкрата.Контроліруйте кут нахилу мотоцикла. Особливо будьте уважно в той момент, коли він вирівняється, щоб надмірним зусиллям не перекинути його на протилежний бок.Еслі ви піднімали мотоцикл, що лежить на лівому боці, не забудьте виставити його на підніжку.
4
При падінні легких мотоциклів можна скористатися іншим способом. Встаньте до мотоцикла особою, за допомогою повороту керма направте переднє колесо вверх.Сядьте навпочіпки якомога ближче до рукоятки керма, міцно візьміться за неї. Починайте підйом, спираючись на ноги, ні в якому разі не намагайтеся підняти його ривком за кермо зверху. Таким чином ви знизите навантаження на спину до мінімума.Чем ближче до остаточного вирівнювання буде мотоцикл, тим легше буде його підйом. У ці моменти не робіть різких рухів - надмірне зусилля може перекинути техніку на інший бік.