Як розібрати двері у Ford Focus. Як поміняти кнопку задніх дверей форд фокус 2.

Якщо ви є власником автомобіля Ford Focus, то напевно стикалися з необхідністю зняти водійські двері або розібрати її, а точніше з питанням, як саме це треба робити. У зв'язку зі специфічною будовою автомобіля, в цій процедурі є деякі нюанси, які потрібно враховувати при виконанні тих чи інших дій. Якщо ви впевнені, що двері потребує ремонту, заздалегідь підшукайте запчастини Ford Focus. Природно, при виборі враховуйте модель автомобіля, характеристики і передбачувану поломку.
Вам знадобиться
  • Стандартна і тонка викрутки, пасатижі.
Інструкція
1
Отже, перед тим як приступати до виконання операції, повністю закрийте скло. Акуратно підчепивши викруткою, зніміть кожух разом з джойстиком, який управляє дзеркалами. Після цього також піддіньте викруткою і зніміть з ручки пластмасову накладку, після чого відкрутите два гвинти, які знаходяться під нею. На задньому і передньому торцях двері відкрутите саморізи, які кріплять кожух.
2
Після цього візьміть тонку викрутку і з її допомогою вийміть декоративний п'ятак з-під внутрішньої ручки відкривання дверей. Після завершення цієї операції відкрутіть гвинт, який знаходитиметься перед вами. Далі зніміть кожушок, який містить кнопки для управління склопідйомниками, і від'єднайте роз'єм, що перешкоджає зняттю. Тепер зніміть повністю весь кожух. Для цього його необхідно з силою потягнути його нагору.
3
Тепер обережно зірвіть захист з герметики, яка розташовується недалеко від зовнішньої ручки. Якщо акуратно поводитися з герметикой і не забруднити її, то згодом вона зможе прилипнути назад. Тепер перед вами відкрилося отвір, в якому видно головку гвинта. Будьте уважні: її можна відгвинтити тільки за допомогою ключа Аллена (Не шестигранного, а в формі зірочки). Затисніть коротку частину ключа пассатижами і починайте крутити. Якщо ви ненароком упустіть ключ, його можна дістати за допомогою магнітного штиря.
4
Якщо ви все виконали правильно, то з легкістю зможете зняти зовні ручку і подивитися, чи має вона які-небудь неполадки. Щоб звільнити коротку частину ручки, відкрутіть вищезазначений гвинт, а довгу частина трохи потягніть назад і акуратно вийміть. Двері повністю розібрана - тепер просто усуньте виниклу неполадку і зробіть збірку двері в зворотному порядку.