Як встановити карту на КПК.

Якщо у вашому кишеньковому персональному комп'ютері є навігатор, ви можете встановити в нього карти певних міст самостійно, попередньо завантаживши їх з інтернету.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Виконайте оновлення карт навігатора вашого кишенькового персонального комп'ютера за допомогою спеціально встановленої в його меню програми. Зверніть увагу, що тут вам знадобиться доступ до мережі Інтернет і засіб онлайн-розрахунків, якщо раптом знадобиться оплата карт. Таке може бути у випадку використання вами стандартного програмного забезпечення для навігатора.
2
Також завантаження карт можна провести в режимі підключення пристрою до стаціонарного комп'ютера, виконавши необхідну попередню настройку. Це доступно не для всіх моделей КПК, подробиці уточніть в інструкції, що йде в комплекті. При даному режимі завантаження карти автоматично зберігаються з інтернету в пам'ять кишенькового персонального комп'ютера, після чого вони вже готові до використання.
3
Встановіть додаткове програмне забезпечення на ваш кишеньковий персональний комп'ютер для використання навігатора, в яке вже входять потрібні вам карти, або їх можна завантажити та встановити безкоштовно в ваш мобільний пристрій. Зверніть увагу, що таке програмне забезпечення розробляється окремо для моделей або виробників навігаторів, тому перед завантаженням переконайтеся в сумісності.
4
Після установки виконайте оновлення з меню програми, або просто скачайте додаткові карти цікавлять вас міст і країн з офіційного сайту розробника, після чого скопіюйте їх у відповідну директорію модуля пам'яті вашого КПК.
5
Перед установкою карт в ваш кишеньковий персональний комп'ютер переконайтеся в тому, що вільної пам'яті пристрою буде достатньо для їх розміщення на карті або в пам'яті КПК. Карти зазвичай займають близько 1-2 гігабайтів пам'яті, проте бувають і інші обсяги. Також завжди виконуйте перевірку загружаемого програмного забезпечення та доповнень до них на наявність вірусів і шкідливого коду.
Корисна порада
Перед установкою карт переконайтеся в їх сумісності з програмним забезпеченням.