Як записати з телевізора на диск.

Не завжди є можливість подивитися певну телепередачу, в особливості, якщо програмою каналу не передбачений її повтор. Тут зручно скористатися спеціальними пристроями запису телетрансляцій на диск.
Вам знадобиться
  • - рекордер;
  • - сумісний компакт-лиск.
Інструкція
1
Придбайте DVD-диск, на який проводитиметься запис з телевізора. Переконайтеся в тому, що ваш рекордер знаходиться в робочому стані. Зверніть увагу, що не всі моделі підтримують запис на всі типи дисків. Деякі рекордери виконують запис тільки на DVD + R або на DVD-R, подробиці уточніть в документації, що йде в комплекті до пристрою.
2
Підключіть рекордер і телевізор, слідуючи вказівкам в керівництві користувача, що йде в комплекті з пристроєм. При відсутності у вас певних кабелів для підключення придбайте їх у точках продажів радіотехніки вашого міста, попередньо дізнавшись назви роз'ємів.
3
Налаштуйте таймер запису. Зверніть увагу, що у вашому рекордере повинно бути встановлено правильний час, перевірте даний параметр у відповідному меню. Вкажіть канал, з якого повинна проводитися запис і вставте диск в привід. Ви можете вимкнути телевізор, це дія залишається на ваш розсуд.
4
Переконайтеся також перед записом, що ваш рекордер правильно підключений до телевізора. Не забудьте перевірити джерело живлення і не вимикайте за звичкою мережевий фільтр.
5
Зверніть увагу на спеціальні пристрої, які працюють з жорсткими дисками і знімними модулями пам'яті для збереження телевізійних трансляцій. Ближче ознайомитися з їх функціями та відзнаками моделей ви можете на спеціальних сайтах виробників або продажу побутової техніки, а також дізнатися цікаву для вас інформацію ви можете у продавців консультантів в магазинах.
6
При виборі керуйтеся критеріями ваших потреб, а також репутацією фірми-виробника та відгуками користувачів, які ви можете прочитати на тематичних сайтах і форумах. Краще не читайте відгуки про товари на офіційних сайтах.
Корисна порада
Перед записом переконайтеся в придатності диска.