Як відремонтувати кімнату.

Щоб ремонт в кімнаті не перетворився на стихійне лихо, варто добре продумати всі деталі. Не треба спонтанно бігати по магазинах скуповуючи фарби, лаки, шпалери. Пропрацюйте поетапно ваші дії.
Вам знадобиться
  • - Терпіння
  • - Працьовитість
  • - Фінанси
Інструкція
1
Вирішіть питання планування, обов'язково продумайте дизайн кімнати. Виберіть стиль приміщення, від цього буде залежати те, які оздоблювальні та будівельні матеріали вам будуть потрібні.
2
Підготовчі роботи. Якщо ви намітили перепланування, зрозуміло, що після стяжки, знесення і демонтажу стін буде купа сміття. У будь-якому випадку, навіть якщо це просто косметичний ремонт, старі шпалери, плитки коштує видалити. Стіни, стеля, підлога повинні бути чистими, від сміття необхідно позбутися.
3
Необхідно вирівняти стіни, стелю та провести стяжку підлоги. Особливу увагу приділіть кутам стін і стелі, від цього буде залежати, як ляже підлогове покриття. Якщо в кімнаті застарілі рами та підвіконня, раціонально їх замінити при ремонті. Монтаж двері проведіть після остаточного вирівнювання підлоги і стін, для більш точної установки.
4
Приступите до шпаклівки стелі і стін. Далі настелите підлогове покриття, якщо роботу ведете з паркетом або ламінатом, покрийте лаком.
5
На останньому етапі фарбуйте стіни або обклеювати шпалерами. Встановіть плінтуса для закінченості загального вигляду.
6
Фінал. Встановіть меблі і прикрасьте кімнату декором, згідно вашому дизайну. Вносьте свої корективи, щоб ваша кімната була неповторна!
Зверніть увагу
При наклеюванні шпалер знімайте розетки і виключателі.Работу з електрикою довірте професіоналам.
Корисна порада
Пам'ятайте, до повного висихання стяжки підлоги іноді потрібно більше неделі.Прі установці плінтусів, телефонний або антенний кабель можна скрить.Еслі в кімнаті присутній лоджія або балкон, ремонт там виробляється в останню чергу.