Як заплести гриву у коня.

Доглянута, акуратно заплетена грива робить кінь красивіше. Догляд за гривою особливо важливий у тих випадках, коли кінь готують до змагань або до яких-небудь виступів на публіці.
Інструкція
1
Виберіть зачіску для коня. Існує безліч варіантів: розетки, сіточки, французькі кіски і т.п. Будь-яка з цих зачісок для коней буде виглядати набагато охайніше, якщо гриву попередньо трохи прорідити.
2
При виборі зачіски враховуйте, в яких саме змаганнях братиме участь коня. Якщо їй належить покрасуватися перед публікою, слід віддати перевагу не надто надійний зачіску, притому гриву можна закріплювати гумками. Якщо ж кінь буде брати участь у тривалих змаганнях, багатоборстві, мисливстві та ін., То варто віддати перевагу зачіску, яка тримається довго. Як правило, такі зачіски закріплюються за допомогою голки і нитки.
3
Для тривалих змагань відмінно підходять подвійні кіски. Акуратно розчешіть гриву коня на одну сторону, а потім змочіть її за допомогою щітки або губки. Візьміть гумки для волосся і, розділивши гриву на однакові пасма, скріпіть кожне пасмо гумкою. Почніть плести з тих пасом, які розташовані ближче до потилиці коні. Просмикніть в голку довгу нитку. Зніміть гумку і плетіть косичку, вплітаючи в неї нитку.
4
Не потрібно плести занадто туго, інакше кінь буде відчувати сильні незручності під час змагань, особливо в ті моменти, коли їй потрібно буде витягнути шию. Доплетіть косичку до кінця і закріпіть знизу гумкою. Потім візьміть висить з косички нитка з голкою і Протягніть голку в підставу косички. Складіть косичку навпіл гумкою всередину і зробіть кілька стібків, щоб її закріпити.
5
Щоб сплести розетки, зробіть спочатку подвійні кіски, а потім складіть кожну з них навпіл. Отриману розетку як слід закріпіть стібками, а потім видаліть всі стирчать волоски, щоб зачіска була більш акуратною. Цей вид зачіски добре підходить для коней з довгою гривою.
6
Якщо вашої коні належить просто покрасуватися на публіці, заплетене гриву в французькі косички. Змочіть кожну пасмо, заплетене косичку-колосок на 2/3 довжини, а потім закріпіть красивою гумкою.
Одне з неодмінних умов підтримки гарного вигляду коні - догляд за її гривою. Гриву потрібно регулярно мити, розчісувати, укладати ... Але щоб зробити її особливо елегантною, можна заплести її в коси.
Інструкція
1
Візьміть маленькі круглі гумки, кілька шнурків з пряжі довжиною близько 30 см, в'язальний гачок, ножиці, засіб для укладання волосся або гель.
2
Ретельно промийте гриву коня з миючим засобом і кондиціонером, потім акуратно розчешіть її, щоб не залишилося ні колтунів, ні звалялися пасом.
3
Встаньте на табурет поряд з конем. Краще якщо ви будете заплітати вологе і злегка оброблені гелем волосся незабаром після миття.
4
Визначте тип кісок, які ви хочете заплести. Вони можуть бути мисливськими, континентальними, подовженими. Все залежить від вашого бажання і довжини кінського волосся. Якщо ви вирішили заплести мисливські косички, то почніть заплітання кісок з голови тварини. Для цього волосся, які розташовані поруч з робочою пасмом скріпіть шпильками і відведіть на час в сторону, щоб вони вам не заважали.
5
Починайте заплітати першу косичку з трьох пасом вниз, постарайтеся зробити її настільки щільною, наскільки це взагалі можливо. Доплетіть її приблизно до половини, вплетені у волосся шнурок з пряжі і продовжуйте плетіння вже разом зі шнурком.
6
Внизу косички обмотайте пасма ниткою пряжі, потім зав'яжіть акуратний вузол. Перша косичка готова.
7
Поступово рухаючись від голови до холки по всій довжині гриви, заплетене безліч кісок довжиною близько 10 см.
8
Завершіть мисливський наряд, прибравши за допомогою в'язального гачка всі зайві стирчать нитки і пасма всередину кісок. Також можна додатково перетягнути підстави всіх одержані кіс, щоб вони піднялися вгору, утворивши гарний фігурний гребінь. Використовуйте білу стрічку шириною приблизно в 1 сантиметр. Кожну кіску обмотайте біля основи, зав'яжіть на вузлик, а потім протягніть кінець стрічки в наступну косу. Таким чином пройдіть всю гриву до самої холки. Фігурна зачіска готова.