Як вибрати пральну автомат-машину. Як вибрати пральну машину автомат.

Ні для кого не секрет, що прання - це досить складний і трудомісткий процес. Тому пральна машина в будинку вже не каприз домогосподарки, а необхідність. Звичайно, хорошою пральною машиною можна назвати тільки машину-автомат, інші види пральних машин сильно застаріли. Зараз асортимент будь-якого бренду налічує не менше десятка різних моделей з різними функціями. Для того щоб правильно вибрати пральну машину-автомат серед цього розмаїття, ви повинні знати ряд характеристик.
Інструкція
1
Тип загрузкі.Стіральние машини діляться на дві групи: з фронтальним завантаженням або з вертикальною. Пральні машини з вертикальним типом завантаження мають кілька переваг: вони більш зручні і надійні, займають мало місця, в процесі прання ви можете вийняти річ або навпаки закинути новую.Прі покупці пральної машини з фронтальним завантаженням не можна забувати про те, чи є у вас вільне місце в квартирі. Такі пральні машини не поступаються за якістю прання фронтальним. Але для більшої зручності слід вибирати дверцята люка, яка відкривається на 180 градусів.
2
Розмір і максимальне завантаження. Стандартним розміром пральної машини вважається 85 см. У висоту і 58 см. В глибину. Але ви можете зустріти і інші моделі з глибиною від 35 до 60 см. Для невеликих приміщень підійдуть вузькі машинки глибиною в 32 см. Але компактність призводить до зменшення обсягу прального барабана, і, як наслідок, до зменшення максимального завантаження.
3
Бак і барабан.Необходімо дізнатися матеріал, з якого виготовлений бак пральної машини. Барабан повинен бути виготовлений з нержавіючої сталі, а основою для бака можуть бути композитні матеріали, нержавіюча або емальований сталь. «Нержавійка» є найбільш надійним і довговічним матеріалом, але поступається по шумності. Композитні матеріали характеризуються меншим якістю, але достатньою зносостійкістю і меншим шумом, за рахунок поглинання вібрацій.
4
Програми прання. Сучасні моделі пральних машин оснащені набором стандартних програм для прання різних видів білизни. Але є і ряд додаткових програм: «Швидке прання» - для прання слабозагрязненних речей. «Замочування», «Інтенсивне прання», «Видалення плям» - для сильно забруднених речей. «Додаткове полоскання» - ця програма призначена для людей, які страждають від алергії . «Економічне прання» - призначена для економії електроенергії.
5
Підключення пральної машини буває двох видів. Підключення до холодної або гарячої воді дозволяє економити електроенергію, але недолік полягає в тому, що температура у водопроводі непостійна, а в самій пральній машинці вода буде нагріватися до певної температури. Підключення тільки до холодної води практичніше, але воно вимагає додаткових коштів для пом'якшення води. Також необхідно звернути увагу на шланги. Бажано, щоб вони були гнучкими, це підвищує їх зносостійкість.
6
Якість збірки. У Туреччині збірку виконують автомати, тому середній час роботи таких пральних машин буде 4 роки. Австрія і Швеція збирають машини, які можуть прослужити вам до 20 років. Німецька збірка розрахована на 15 років, а Італійська або корейська - 8 років.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rsKx_TpEOkg
Життя сучасної господині просто немислима без побутової техніки. За статистикою найпоширенішим побутовим приладом є пральна машина- автомат . Саме її в першу чергу купують сімейні пари при обзаведенні господарством. І оскільки це придбання відноситься до розряду дорогих і довготривалих вкладень, вибір конкретної моделі стає досить непростим завданням.
Інструкція
1
Для того щоб вдало вибрати машінку- автомат необхідно спочатку визначитися зі своїми потребами і можливостями. В першу чергу позначити для себе, яку суму ви готові витратити на це придбання. Задані кордону передбачуваних витрат дозволять чітко виділити той ціновий сегмент, в якому будуть розглядатися наявні моделі.
2
Наступний важливий момент - це бажаний розмір пральної машини. На жаль, для більшості типових російських квартир кожні додаткові 10-15 см. Техніки можуть мати вирішальне значення. Тому перш ніж вибирати пральну машину- автомат , слід виділити в квартирі місце для майбутньої покупки і ретельно його виміряти рулеткою (ширина, висота, глибина). Отримані розміри будуть максимально допустимими для обраній моделі автомат а.
3
Третій крок - це вибір типу завантаження пральної машини. Всі сучасні машінкі- автомат и поділяються на машини з вертикальним завантаженням і з горизонтальною. І ті й інші моделі мають свої переваги і недоліки, тому вибір багато в чому залежить від особистих уподобань. Подумайте, який спосіб завантаження білизни буде для вас зручніше - згори чи збоку? Часто зустрічається думка, що машини з вертикальним завантаженням більш надійні, проте це не зовсім так. Надійність пральної машини залежить від її технічних характеристик, випускаючої фірми та дотримання правил експлуатації.
4
Визначившись з ціновим сегментом і розмірами машинки, можна переходити до вивчення брендів. Сьогодні на ринку побутової техніки присутня велика кількість вітчизняних і зарубіжних фірм, що спеціалізуються на продажі пральних машин. Основними критеріями вибору машінок- автомат ов служать так само число оборотів при віджиманні білизни. Від цієї величини залежить потужність двигуна, а відповідно і ціна машини. Найбільш оптимальним показником є 800-1000 оборотів в хвилину.
5
Додатковими характеристиками служать такі функції як кількість програм прання, таймер відстрочки старту, аквастоп, замок від дітей, легке прасування і т.п. Щоб краще зорієнтуватися в різноманітті існуючих моделей і зробити оптимальний вибір перед покупкою бажано почитати спеціалізовані журнали, що розповідають про особливості тих чи інших моделей і брендів, а так же статті в інтернеті. Корисно так само познайомитися з відгуками власників про роботу пральних автомат ів і надаваному фірмовому сервісі, оскільки багато дрібні зауваження ніколи не можна почути від представників самих брендів.
Зверніть увагу
Пральна машина-автомат, згідно зі статистикою, один з перших побутових приладів, які купує кожна сучасна сім'я. Для бавовни достатньо 800 об/хв, а ніжні тканини найкраще віджимати на 400, тому добре, якщо в пральній машинці число оборотів можна регулювати, адже чим вище обороти, тим більше мнеться, а іноді і псується білизна.
Корисна порада
Гарна пральна машинка в нашому будинку вже не каприз ледачої домогосподарки і не данина моді, а нагальна необхідність. Зрозуміло, хорошою пральною машинкою можна назвати тільки машинку-автомат, інші різновиди «стиралок» не набагато зменшують ручна праця і вимагають постійного контролю за процесом роботи.