Як здати автомобіль напрокат.

Прокат автомобілів - дуже вигідний бізнес в наш час. Нерідко люди, які спочатку здавали в оренду тільки одну машину, з часом навіть відкривають великі фірми з великим автопарком.
Інструкція
1
Якщо ви не є щасливим володарем фірми, що пропонує послугу оренди автомобілів, але у вас є своя машина, то ви можете почати з малого. Перш, ніж здавати автомобіль, вирішите, скільки коштуватиме добова оренда. При визначенні вартості враховуйте рік випуску машини, її стан, клас, середню ціну на ринку і т.п. Зверніть увагу також на пропозиції конкурентів.
2
Укомплектуйте машину всім необхідним і приведіть її в порядок. В машині обов'язково повинна бути аптечка і вогнегасник. Автомобіль, як правило, здають в оренду чистим і з повним баком бензину. Якщо машина потребує ремонту, то краще її спочатку відремонтувати, а потім пропонувати потенційним клієнтам: якщо орендар потрапить в аварію через технічну несправність автомобіля, то це буде ваша вина.
3
Складіть список мінімальних вимог, що пред'являються до клієнтів. Зокрема, не варто довіряти машину людям без досвіду водіння або занадто молодим. Як правило, клієнт повинен бути не молодше 21-25 років, а його стаж водіння - не менш 1-3 років. Чіткіші рамки ви зможете визначити самі. Враховуйте при цьому вартість машини: наприклад, автомобіль бізнес-класу часто дозволяють взяти в оренду тільки людям з досвідом безаварійного водіння не менше 3-5 років, щоб бути впевненим у збереженні свого настільки дорогого майна.
4
Напишіть оголошення і розмістіть його в газетах, журналах, на сайтах і пр. Вкажіть марку автомобіля, колір, рік випуску, умови, при яких ви здасте його в оренду і вартість оренди на добу. Після цього все залежить тільки від ефективності вашої реклами - регулярно оновлюйте оголошення і чекайте клієнтів.
5
Коли з'являться охочі орендувати вашу машину, рекомендується перевірити їх документи і взяти заставу. Застава потрібна для того, щоб ви могли убезпечити себе у випадку аварії. Якщо з машиною все буде в порядку, застава повертається. Копії документів можуть вам знадобитися на той випадок, якщо машину поженуть або розіб'ють, і клієнт забажає втекти.