Як поставити термінал оплати.

Платіжні термінали (термінали оплати) встановлюються на невеликій площі. Як правило, вистачає 1 кв.м. За допомогою терміналів оплачуються послуги ЖКГ, інтернету, операторів стільникового зв'язку і т.д. Цей бізнес вельми актуальне. Однак перш ніж його починати, необхідно скласти бізнес-план і передбачити всі витрати. Після цього можна очікувати солідний прибуток.
Вам знадобиться
  • - зареєструвати ТОВ або ІП;
  • - знайти місце установки терміналу;
  • - укласти необхідні договори;
  • - придбати термінали.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили зайнятися цим видом діяльності, насамперед зареєструйте юридична особа або ІП. Потім відкрийте рахунок у банку.
2
Пам'ятайте, що місце розташування терміналу оплати відіграє вирішальну роль у розвитку бізнесу. Тому уважно вивчіть передбачувані місця установки апарату. Розгляньте торгово-розважальні моли, бізнес-центри, гіпермаркети і т.д. Майте на увазі, що прохідність точки повинна становити не менше 1000 чоловік в день. Зверніть особливу увагу на наявність електрики і охорони. Якщо платіжний термінал не охоронятися, він може бути пошкоджений і розграбований.
3
Коли організаційні питання будуть вирішені, виберіть організацію, яка виробляє, продає, встановлює і обслуговує термінали оплати. Уклавши договір з подібною компанією, ви позбавите себе від зайвих проблем. Якщо ви збираєтеся обмежитися одним терміналом, співробітники вам не знадобляться. Якщо ж ви плануєте розвивати мережу платіжних апаратів, майте на увазі, що вам буде потрібно оператор. Крім того, знадобляться інкасатори. Укладіть договір з охоронним агентством.
4
Вивчіть умови роботи платіжних систем - E-port, Е-pay і т.д. і складіть з однією з них договір.
5
Майте на увазі, що вартість нових терміналів оплати складає близько 60000-65000 рублів за ті, які встановлюють в приміщеннях, та порядку 80000-85000 рублів за вуличні. Деякі починаючі бізнесмени віддають перевагу апаратам, що було у використанні якийсь час. Як правило, вони коштують дешевше нових на 40-50%, все залежить від стану конкретного терміналу. Тому, перш ніж придбати той чи інший апарат, порівняйте ціни і поговоріть з фахівцями. Можливо, є сенс звернути увагу на використані апарати і заощадити певні гроші.
6
Дохід від платіжних терміналів коливається від 2-3 до 8-10% від загальної суми платежів, а мінімальний оборот однієї точки з середньою прохідністю становить від 7000 до 9000 рублів в день. Якщо апарат розташований в прохідному місці, ви можете розраховувати на дохід у 90000-100000 рублів на місяць.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4wHoTylgTcc
Почати власну прибуткову справу не так-то просто, тому тим, хто все-таки зважився це зробити, доводиться перебирати масу варіантів бізнесу, перш ніж вибрати щось для себе. Майже кожна справа вимагає величезних вкладень грошей, часу, сил і нервів. Саме тому установка власних платіжних терміналів в торгових точках зараз настільки популярна - при мінімальних витратах на установці терміналів можна отримати швидку окупність.
Інструкція
1
Отже, ви вирішили встановити свій платіжний термінал, а, можливо, відразу декілька. Для початку необхідно вирішити, де саме ви будете їх встановлювати. Свій платіжний термінал зараз є майже скрізь, навіть у крихітних магазинчиках на зупинках громадського транспорту, а про великих торгових і ділових центрах годі й говорити. Тому часу на пошук площі для вашого терміналу буде потрібно витратити чимало. Тим не менш, точки, де платіжних терміналів ще немає, все одно існують. Але пам'ятайте, що прохідність в цих точках може бути не надто велика. У кожному разі, ретельно вивчіть ринок.
2
Після того, як ви знайшли місце для установки і уклали договір з торговою точкою або офісом, де буде встановлений термінал (вам доведеться платити за оренду місця в цьому приміщенні), ви можете поставити термінал. Але де ж його взяти? Зазвичай інформацію про встановлення терміналів можна знайти безпосередньо на самих терміналах. Виберіть термінал, який підходить вам більше за інших. Вони відрізняються не тільки зовнішнім виглядом і інтерфейсом дисплея, але і функціоналом. Розрізнятися термінали можуть максимальною кількістю вставляються купюр, принтерами для друку чека, платіжними системами і т.д. Різниться, відповідно, і ціна подібних терміналів .
3
Вибір платіжної системи для терміналу - дуже важливий крок. Різні платіжні системи працюють з різними провайдерами та операторами. Якщо, наприклад, у вашому місті немає якогось оператора, то сенсу вводити можливість оплати для цього оператора в термінал майже немає. Так як самостійно їздити по офісах провайдерів і операторів і укладати з ними договори - довго і важко, все це повісити на постачальника терміналу - у них передбачена така послуга, вони виготовляють термінали «під ключ».
4
Зберіть необхідні для підключення терміналу документи. Вам будуть потрібні зареєструвати в податковій інспекції юридична особа. Про те, як це зробити, всю інформацію ви отримаєте на месте.После цього можете сміливо встановлювати термінал.