Як вибрати снігоприбиральну техніку.

Величезною популярністю у власників заміських будинків, дач та іншої нерухомості, а також у працівників комунальних служб в зимовий період користується снігоприбиральна техніка. Боротися зі сніговими заметами на великій території без неї практично неможливо. Серед великої різноманітності сучасної снігоприбиральної техніки ви легко знайдете найбільш підходяще для вас пристрій.
Інструкція
1
Для своєчасного прибирання невеликих територій від свіжого пухкого снігу відмінно підійде несамохідна снігоприбиральна техніка. При роботі вам доведеться штовхати її вперед своїми силами, тому позбутися злежалого снігу і високих заметів з допомогою несамохідного снігоприбирача вам навряд чи вдасться. Зате з очищенням доріжок і автомобільної площадки така техніка впорається без проблем. Завдяки легкій вазі таких снігоприбиральних машин, працювати з ними можуть навіть жінки.
2
Для більш інтенсивних і складних робіт з прибирання снігу віддайте перевагу самохідної снігоприбиральної техніки. Такі машини здатні рухатися самі. Вам необхідно буде лише притримувати пристрій і направляти його в потрібну сторону. Наявність декількох передач переднього ходу у самохідної снігоприбиральної техніки дозволить вам вибрати оптимальну швидкість для прибирання снігових заметів.
3
Головні гідності самохідної снігоприбиральної техніки: простота у використанні, маневреність, можливість очищати великі території не тільки від пухкого і злежався, але і від заледенілого снігу.
4
Снігоприбиральна техніка може бути оснащена як бензиновим, так і електричним двигуном. Бензиновий снегоуборщик володіє дуже високою потужністю, яка вас точно порадує. Недолік таких машин тільки в тому, що вони вимагають постійного технічного обслуговування в сервісному центрі.
5
Електричні снегоуборщики на відміну від бензинових володіють меншою потужністю. Але простота в обігу і невисока ціна роблять їх не менш популярними. Недолік електричної снігоприбиральної техніки полягає в тому, що працювати вона може тільки поблизу джерела живлення.
6
При виборі снігоприбиральної техніки зверніть увагу на наявність у тієї чи іншої моделі будь-яких додаткових функцій. Снігоприбирачі можуть бути оснащені системою підігріву ручок, ліхтарем для використання машини в темряві, щіткою для очищення території від сміття, електростартером, призначеним для легкого запуску техніки в сильні морози.