Як встановити датчик парковки на передній і задній бампер.

Якщо ви не дуже добре відчуваєте габарити своєї машини, вам допоможуть датчики паркування, встановлені на передній і задній бампери. Датчики на передньому бампері допоможуть дотримуватися безпечної дистанції. А при парковці ви будете знати відстань до предмета контролювати ситуацію.
Вам знадобиться
  • - дриль;
  • - рулетка;
  • - скотч ремонтний;
  • - бокорізи;
  • - викрутка;
  • - дроти.
Інструкція
1
Датчики парковки розрізняються за загальною кількістю датчиків в комплекті. Якщо в комплекті йде 8 датчиків, то 4 ставляться назад і чотири вперед. Якщо йде 6 датчиків, 2 встановлюються вперед і 4 назад.
2
Розмітьте лінію установки датчиків на задньому бампері. Для цього за допомогою рулетки відміряйте з лівого і правого країв бампера по 10-15см. Відмітьте ці лінії за допомогою скотча. Від одержані ліній рулеткою виміряйте відстань, що залишилася. Отриману цифру розділіть на три. У вас повинно вийти чотири горизонтальні лінії, помічені скотчем. Від землі відміряйте висоту в 55-65см до кожної з вийшов ліній. Це і буде місце отвори для датчиків. Місця датчиків на передньому бампері розмічаються аналогічно, якщо ви встановлюєте 4 датчика.
3
Висвердлите отримані отвори і вставте датчики. Проводи від них простягніть в багажне відділення через гумову заглушку. Якщо заглушки немає, самостійно висвердлите невеликий отвір, вставте заглушку і простягніть дроти. Передній бампер робиться аналогічно. Тільки дроти простягаються в салон через капот.
4
Встановіть монітор. Місце установки монітора залежить від його модифікації. Якщо він має прямокутну або напівкруглу форму, встановіть його по центру торпедо ближче до скла. Бувають монітори, вбудовані в дзеркало заднього виду, і встановлюються вони на штатне дзеркало.
5
Проводи від монітора можна протягнути в багажне відділення, а можна залишити, і простягнути в салон дроти від датчиків на задньому бампері (залежить від моделі парктроников). Якщо дроти треба тягнути в багажник, розберіть пороги і простягніть дроти від монітора і передніх датчиків.
6
В багажнику в зручному, але сухому місці встановіть блок. Проводи від монітора і датчиків підключіть до блоку відповідно до схеми. Підключіть живлення блоку. Один провід підключіть на масу, а інший на лампу підсвічування заднього ходу.
7
В джгуті штатних проводів знайдіть провід, що йде на запалювання і педаль гальма. «Наростити» на них додаткові дроти, простягніть і підключіть до блоку парктроников.