Як зняти різку зубний біль.

Будь, а особливо різка зубний біль, сигналізує про те, що в організмі не все гаразд. Найдієвішим радою є пропозиція сходити до стоматолога. Але, в ситуації, коли неможливо потрапити до лікаря відразу, важливо знати, як зняти гострий біль.
Вам знадобиться
  • - сіль;
  • - шавлія, календула, м'ята або гвоздика;
  • - часник;
  • - цибулю, сіль, часник;
  • - свиняче сало;
  • - таблетка анальгіну;
  • - прополіс;
  • - корінь подорожника.
Інструкція
1
Зняти запалення можна за допомогою насиченого сольового розчину. Для його приготування треба розмішати в склянці води столову ложку солі. Розчином необхідно полоскати зуб кілька разів на день.
2
Можна спробувати заспокоїти біль, використовуючи відвар шавлії. Візьміть столову ложку шавлії, заваріть його склянкою окропу і прополощіть відваром рот. Тримайте відвар подовше у хворого зуба. Полоскання повторюйте кілька разів, поки біль не пройде. При відсутності шавлії використовуйте такі рослини, як календула, м'ята або гвоздика. Вони також здатні зняти запалення.
3
За твердженням стоматологів, за допомогою зубчики часнику можна позбутися від зубного болю. При болю зліва треба прикріпити розрізану часникову часточку до зап'ястя правої руки в місці, де прощупується пульс. При болі праворуч треба зробити те ж саме з іншого боку.
4
Суміш цибулі, солі і часнику також сприяє позбавленню від зубного болю. Треба взяти всі компоненти в рівних пропорціях і приготувати з них кашку. Порожнина зуба бажано очистити від залишків їжі і покласти туди кашку, прикривши її ваткою. У цибулі і часнику багато фітонцидів, що згубно діють на бактерії, а сіль допомагає витягнути ексудат, що утворився на місці запалення.
5
Добре відомо дію свинячого сала на зубний біль. Невеликий шматочок треба помістити між щокою і яснами хвилин на двадцять, поки біль не піде.
6
Якщо в аптечці є анальгін або один з його замінників, можна покласти частину подрібненої таблетки в порожнину зуба, попередньо очищену від харчових залишків. Зверху треба прикрити таблетку ватним тампоном.
7
Послабити зубний біль можна і за допомогою продуктів бджільництва, а саме - прополісу або бджолиного клею. Це природні ліки треба також покласти в порожнину зуба, попередньо очищену. Прополіс, як біологічно активна речовина, володіє протизапальними і знеболюючими властивостями.
8
Існує ще один рецепт, що зустрічається не так часто, але також дозволяє послабити зубний біль. З боку зуба, який болить, треба покласти у вухо корінець подорожника і потримати його біля півгодини до стихання болю.