Як святкувати рубінову весілля.

40-річний ювілей з дня весілля часто називають рубіновим. Цей красивий камінь є дуже благородною. До речі, в стародавні часи саме його називали «царською» коштовністю. До того ж він вважається дуже сильним талісманом. Рубінове весілля свідчить про те, що любов подружжя з роками не тільки зміцніла, а й знову спалахнула червоним полум'ям.
Інструкція
1
Святкувати рубінову весілля потрібно в колі рідних і близьких друзів, а тому підготуватися до такого важливого ювілею потрібно грунтовно. Правила досить прості - у всьому повинен переважати червоний колір. Для початку займіться прикрасою кімнати і святкового столу. Можна повісити червоні фіранки, всюди розкласти букети з красивими червоними квітами або ж прикрасити кімнату за допомогою повітряних куль.
2
Над декором столу теж варто подумати. Наприклад, ви можете накрити його червоною скатертиною. Красиво і доречно буде виглядати і червона столовий посуд. По центру столу поставте красивий букет з різних квіток.
3
Страви на столі теж повинні бути «червоними». Наприклад, приготуйте блюдо зі свинини або яловичини. Бажано пригостити всіх червоними сортами риб. А на десерт можна подати торт, прикрашений вишнями або зернами граната.
4
Святкування рубінового ювілею має деякі традиції. Більшість з них прийшло від кавказьких народів. Якщо є можливість, то подружжя повинні власноруч зірвати з дерева дві вишні на одному черешку і з'їсти їх, не розділяючи. А кісточки потрібно посадити в землю і залишити як спадщина онукам.
5
Є і ще одна, більш символічна і романтична традиції - подружжя повинні «згодувати» один одному гранат. Для початку дружина чистить фрукт, не користуючись ножем, а потім годує чоловіка. Відриваючи кожне зернятко, дружина каже на адресу чоловіка лісові слова. Вона повинна згодувати чоловікові половину граната, намагаючись ні разу не повторитися. Потім настає черга чоловіка. Він також годує дружину зернятками фрукта, але при цьому постійно хвалить її.
6
Що ж стосується подарунків, то ідеальним презентом, звичайно ж, стане прикраса з рубіном. Камінь не обов'язково повинен бути більшим, адже головне, щоб річ була красивою. До речі, рубін має цілющі властивості, тому що здатний позитивно впливати на кровоносну і імунну систему володаря. Можна подарувати красиву вазу або маленьку сувенірну статуетку. Не рекомендується на 40-річний ювілей з дня весілля дарувати посуд чи одяг.