Як і з чим носити срібні браслети.

В історії моди, що йде вглиб століть, чи не знайдеться періоду, коли б жінка знехтувала браслетами. Східні красуні використовували їх як обов'язковий атрибут зваблювання. На Русі й у Древній Елладі срібні браслети були символом знатних станів і підкреслювали високе положення в суспільстві.
Інструкція
1
Якщо у вас тонкі зап'ястя, додайте до своїх аксесуарам і тонкі і масивні срібні браслети. Перші підкреслять елегантність, а другі - витонченість і крихкість ваших рук.
2
Якщо у вас середні зап'ястя, поекспериментуйте з різними обсягами та формами срібних браслетів.
3
Для широких зап'ясть обзаводитеся значними срібними браслетами, здатними привернути увагу до руки.
4
Вибирайте срібні браслети так, щоб вони відповідали стилю одягу. Для розкішних вечірніх суконь підберіть моделі, які прикрашені діамантами, закріпленими на корпусі в рівень з поверхнею браслета.
5
Для урочистих подій дозвольте собі з'явитися зі срібним браслетом, інкрустованим улюбленими дорогоцінними каменями.
6
Для ділового костюма зупиніть вибір на срібному браслеті, виконаному в традиційних ювелірних техніках. Наприклад, прикрасьте руку годинником-браслетом в корпусі зі срібла.
7
Срібний браслет, що нагадує суцільний тоненький обруч, іноді прикрашений мініатюрною гранню, або широке півкільце, прикрашене гравіюванням, емаллю, різьбою, камінням носите «поодинці», адже вони самі по собі самодостатні і притягують увагу помітною і пишною красою.
8
Якщо ви дівчина з мрійливою та романтичною натурою, то вибирайте браслет зі срібла з підвісками.
9
Поповніть шкатулку розкішним срібним браслетом, який прикрашають камені різних відтінків і розмірів, і діамантові вставки, він додасть вашому образу королівський вид.
10
Неодмінно прикупите «повітряні» і витончені срібні браслети. Вони символізують жіночу свободу і легкість.
11
Поєднуйте срібні браслети з прикрасами, виконаними з білого золота. Такий ансамбль додасть вам витонченості, шляхетності, стильності і впевненості.