Як правильно і модно прикрасити автомобіль на весілля.

Весілля - це урочиста подія, яка запам'ятовується на все життя. Весільний кортеж є його неодмінним атрибутом, а правильно і стильно прикрашений автомобіль нареченого і нареченої грає в даному випадку важливу роль.
Вам знадобиться
  • - атласні стрічки;
  • - кільця на дах;
  • - квіти (живі чи штучні);
  • - повітряні кулі;
  • - засоби кріплення (скотч, присоски).
Інструкція
1
Прикраса весільного автомобіля - хвилюючий момент. Як правило, цією справою займаються не самі наречений з нареченою, а їх помічники, тому на них лягає вся відповідальність щодо того, наскільки стильно і красиво прикрашений кортеж молодят.
2
Вирішіть, чим саме ви будете прикрашати машину. Існує маса варіантів подібних декорацій - оформлення стрічками, квітами, повітряними кульками або ж комбіновано, ефектно поєднуючи між собою всі види декору.
3
З метою магічною захисту весільного кортежу на даху встановіть кільця з бубонцями, які за старовинним повір'ям оберігають від чаклунства.
4
Купуйте вузькі і широкі атласні стрічки контрастних кольорів - червоного і білого або рожевого і білого для прикраси капота, ручок і багажника. Стрічки можна прив'язати до антени (більш вузькі), перев'язати букетики квітів, призначені для ручок, протягнути уздовж багажника і капота.
5
Розташуйте атласні стрічки паралельними рядами уздовж даху і багажника. При прикрасі весільного автомобіля стрічками уникайте занадто різкого контрасту кольорів, поєднання не поєднуваних кольорів, інакше ви досягнете важкого зорового сприйняття. Для темних машин більше підходять світлі кольори, для світлих - темні.
6
Придбайте живі квіти в квіткових салонах або магазинах, а краще замовте заздалегідь. Останнім часом стало модно прикрашати весільні машини композиціями з гілок хвойних порід (ялина або сосна), гілками хмелю, ошатною листям, букетами і гірляндами з живих квітів.
7
Надуйте кілька невеликих повітряних куль різних кольорів (бажано, щоб вони гармоніювали з стрічками). Прикріпіть їх до антени або дзеркалам. Закріпіть всі прикраси, використовуючи двосторонній скотч, стрічки або липучки.
8
Зверніть увагу: при оздобленні машини повітряними кулями не забувайте про водія. Ні в якому разі не можна їх розташовувати так, щоб вони закривали лобове скло або дзеркала.
Зверніть увагу
Небажано використовувати штучні квіти для весільного автомобіля нареченого і нареченої. Подібні композиції більше підійдуть для машин гостей.
Корисна порада
Також до машин іноді прив'язують старі черевики або бляшані банки.