Як прикрасити двір. прикрашаємо свої подвір'я.

Якщо вам пощастило і ви стали щасливим володарем власного будинку, то рано чи пізно ви задумаєтеся над тим, як прикрасити свій двір . Альтанка, гойдалки, столик з навісом - це ж є у всіх, а хочеться зробити свій двір неповторним.
Вам знадобиться
 • фантазія, вміння працювати
Інструкція
1
У власників приватних будинків або дач часто виникає питання - як прикрасити свій двір, щоб у ньому було затишно і привітно. Якщо є така можливість, можна запросити ландшафтного дизайнер. Спеціаліст надасть вам кілька варіантів вланіровкі двору, розпише, які рослини і чагарники підійдуть з урахуванням освітлення і кліматичних умов, запропонує розбити доріжки або навіть створити штучний мініводоем.
2
Якщо запросити ландшафтного дизайнера можливості немає, можна спробувати прикрасити двір самостійно. Зараз маса літератури, яка допоможе вам вибрати відповідні рослини і розповість, як правильно за ними доглядати. Але цікавим і красивим двір можна зробити не тільки за допомогою рослин. Можна придумати оригінальні прийоми, які додадуть пікантності вашому двору і зроблять його несхожим на інші. Якщо у вас на ділянці є дерево, від якого ви ходітет позбутися, не поспішайте зрубати його під корінь. Залиште приблизно півметровий пеньок. Видовбати в ньому серцевину вглиб на 20 сантиметрів, засипте землею і висадіть, наприклад, братки. Така імпровозірованная клубма незмінно прівлекат увагу.
3
Можна розставити по периметру двору ліхтарики, які харчуються сонячною енергією. Камерно і затишно виглядає їх неяскраве світло літнім вечором. В підвісні кашпо можна висадити петунії та розвісити по двору. Рожеві і білі квіти абсолютно невибагливі у догляді, але будуть все літо радувати вам око. Доріжки можна викласти не прямі, а свідомо звивисті. По краях доріжок посадите низьку травку або маргаритки - таке «обрамлення зиґзаґоподібних стежин виглядає мило і романтично.
Відзначати Новий рік на дачі - прекрасна традиція. Це відмінне рішення для зустрічі свята у великій компанії, до того ж, погода за містом, як правило, краще. Потрібно тільки не забути прикрасити двір .
Вам знадобиться
 • - садовий шланг;
 • - ізоляційна стрічка;
 • - клей «Момент»;
 • - папір;
 • - електрична гірлянда;
 • - ялинові гілки;
 • - щі;
 • - ялинкові кульки.
 • Для прикраси саду:
 • - гірлянди;
 • - світильники;
 • - садова скульптура;
 • - гуаш.
Інструкція
1
Прикрасьте вхідні двері світиться вінком. Візьміть відрізок садового шланга, вставте один його кінець в інший і закріпіть стик за допомогою ізоляційної стрічки. Оберніть кільце по спіралі щільним папером, підклеюючи по мірі необхідності клеєм «Момент» або подібним йому, щоб папір не проверталася на шлангу і не зісковзувала.
2
Візьміть світиться електричну гірлянду, перевірте, чи все працює. Намотайте гірлянду на вінок, закріплюючи за допомогою шматочків гнучких проводів або дроту, яку треба попередньо ретельно обклеїти ізоляційною стрічкою. Декоруйте вінок короткими ялиновими гілочками, ялинковими кульками, шишками. Важливо, щоб не було видно проводів. Дуже добре виглядає, коли кульки і шишки немов лежать на ложі з ялинових гілок.
3
Використовуйте ізольовану гнучку дріт або клей, щоб прикріпити елементи декору до вінка. Повісьте готовий вінок на вхідні двері, а ввечері включите гірлянду.
4
Зробіть під двір е скульптури зі снігу, найпростіше, зліпити сніговика або декілька різних сніговиків. Надіньте снеговику на голову капелюх-відерце, не забудьте про очі, ніс і рот. Можна розфарбувати скульптури гуашшю і підсвітити електричними гірляндами, втисненими в сніг.
5
Не забудьте попередньо ретельно обмотати гірлянди додатковим шаром ізоляційної стрічки. Гарним доповненням стануть садові скульптури. Якщо ви створили скульптурну групу, встановіть поруч матовий світильник, нехай прикраси радують вас і в темряві.
6
Прикрасьте електричними гірляндами дерева і кущі на двір овом ділянці. Вічнозелені дерева можна нарядити як новорічні ялинки. Підсвітите доріжки і під'їзні шляхи за допомогою малопотужних садових світильників.
7
Не використовуйте миготливі гірлянди, це стомлює і дратує.