Як зв'язати чобітки гачком.

В'язані чобітки сьогодні на піку популярності. Вони легкі, красиві і дуже зручні. А найголовніший їх плюс полягає в тому, що подібну модель взуття можна легко зробити самостійно. Головне, що підходять нитки і трохи терпіння. І тоді у вас буде стильна оригінальна взуття, яку ви зробили виключно для себе.
Вам знадобиться
  • -пряжа з бавовни 100 г.;
  • -2 мотка пряжі з поліпропілену;
  • -крючок 2 мм;
  • -2 підошви з устілкою;
  • -клей для взуття
Інструкція
1
В'яжіть чоботи, з'єднавши дві нитки. Перед тим як ви почнете роботу, дві нитки (довжиною близько 30 см) разом намотайте в невеликий клубочок і відкладіть його. Зніміть викрійку з підошви будь вашого взуття. Потім наберіть повітряну ланцюжок довжиною рівну довжині викрійки. Пров'яжіть половину підошви стовпчиками без накидов. Другу половину зробіть такий спосіб. Простягніть нитку через пов'язані петлі, з'єднайте її з загальним полотном за допомогою з'єднувального стовпчика.
2
Продовжуйте в'язання вгору. Для цього прикріпіть нитку з внутрішньої сторони підошви і в'яжіть круговими рядами стовпчиками з накидом. У 1-му ряду в'яжіть стовпчик з накидом в кожну петлю. Без додатків і убавленій. Другий ряд відрізняється тим, що з боків краю носка потрібно збавити 1 або 2 петлі разом. Для цього пров'яжіть разом 2 стовпчики з накидом. Так ви сформуєте носок чобітка. Третій ряд формує вже не тільки носок, а й стопу чобота.
3
Додайте нитка з відкладеного клубка. Кріпите її трохи праворуч від 7 центральних петель носка і в'яжіть на цих відлічених петлях сім рядів у напрямку туди і назад. Так ви зберете передню частину чобітка. Після того як закінчите в'язати, нитка обірвіть.
4
Знову поверніться до основної нитки. В'яжіть 4 кругових ряду стовпчиками з накидом навколо халяви чобота. Далі в'яжіть збавляючи по 3-4 петлі рівномірно в кожному ряду в наступних 7-8 рядах. Робити ці убавленія потрібно до тих пір, поки вхід у халяву чи не стане розміром з кісточку. Тепер в'яжіть 2 ряди без всяких додавань і убавленій.
5
Далі в'яжіть за наступною схемою: рівномірно додавайте по 2 петлі в кожному ряду. Домогтися цього можна, вив'язуючи 2 стовпчики в одну петлю. Так в'язати потрібно, поки окружність чобота стане рівної окружності гомілки - приблизно 22 ряду.
6
Переходьте до виготовлення одвороту. Для цього зв'яжіть 6 кругових рядів одинарної гумкою і закінчите в'язання рядом стовпчиків без накиду. Зв'яжіть декоративні прикраси, якщо хочете. Це може бути шнур, додаткові петлі і т.д. Тепер зберіть всі виріб. Приклейте підошву.