Як годувати тойтер'єрів.

Здоров'я мініатюрної собачки багато в чому залежить від збалансованого харчування. Особливо важливо правильно підібрати раціон в тому випадку, якщо ви віддали перевагу годувати вихованця їжею домашнього приготування.
Інструкція
1
Цуценят у віці до двох місяців годуйте 6 разів на день. Наступні два місяці - 4-5 разів на день, потім зменшіть кількість годувань до 3 разів. А з 10 місяців тойтер'єрів необхідно годувати всього двічі в день. В осінньо-зимовий період додавайте до раціону мінеральні речовини і вітаміни, виготовлені у вигляді таблеток або порошків. Розмір порцій підбирайте індивідуально. Слідкуйте за тим, щоб після прийому їжі боки собаки не випирали, але й не залишалися запалими.
2
Годуйте тойтер'єра тільки свіжою їжею, приготованою з якісних продуктів. Через 15 хвилин після годування прибирайте залишки їжі, так ви привчите собаку до регулярного харчування. А також стежте за тим, щоб у вашого вихованця завжди був доступ до миски зі свіжою водою.
3
Вводити прикорм починайте з тритижневого віку. Почати краще всього з каш, приготованих з рису, геркулесу або гречки. Надалі крупи повинні будуть становити одну третину раціону собаки. Разом з кашею можна давати нежирний сир. А також додавайте в їжу сирі яйця, але не більше двох штук на тиждень.
4
Через два тижні введіть в раціон вихованця м'ясо нежирних сортів. Почніть з зовсім маленького шматочка і поступово збільшуйте розмір порції. У раціоні тойтер'єра м'ясо повинно становити половину від загального обсягу їжі. Іноді можна давати такі субпродукти, як серце і печінку. Але тільки після тривалої теплової обробки.
5
Для поповнення організму тойтер'єра фосфором, йодом і корисними жирними кислотами, додайте в меню морську рибу, таку як тріска, хек або минтай. Але не влаштовуйте більше двох рибних днів на тиждень.
6
Поступово введіть в раціон собаки овочі та фрукти. Давайте невелику кількість тертої на дрібній тертці моркви, заправленої рослинною олією. Відварюйте цвітну капусту і кабачки. А також допустимо невелика кількість свіжих помідорів. З фруктів дозволяється годування подрібненими зеленими яблуками вітчизняних сортів.