Як знайти загублену собаку.

Будь-яке домашня тварина в один підходящий для цього момент може втекти. А вже собака тим більше. Адже саме з собаками господарі найчастіше гуляють на вулиці. Трохи задивився, а вона вже втекла. І в цей момент багато власників домашнього вихованця знаходяться в розгубленості: що робити, як знайти зникла тварина.
Інструкція
1
Не сподівайтеся на хороше собачий нюх і починайте шукати її відразу ж. Експерти запевняють першу годину після втечі найкраще витратити на пошуки поруч з місцем, звідки ваша собака втекла. Ходіть, поступово розширюючи територію пошуку, голосно свистіть і кличте. Відмовтеся від поїздок на машині для пошуку.
2
Для того щоб полегшити собі пошуки (у випадку, якщо ви відразу не змогли знайти свого вихованця), роздрукуйте оголошення з фотографією вашої собаки. Фото бажано помістити кольорове. Розвісьте їх біля навколишніх аптек, магазинів, зупинок громадського транспорту, на гаражах. Крім цього, роздайте всім собачникам у дворі. Це допоможе розширити коло пошуків. Обов'язково на оголошенні напишіть ваш телефон.
3
Можете спробувати підключити до пошуків і співробітників правопорядку. Запропонуйте їм певну винагороду і передайте фото свого чотириногого друга. Поліцейські часто займаються патрулюванням, тому можуть де-небудь помітити вашу собаку. Точно за такою ж схемою можна спробувати домовитися з двірниками у вашому районі.
4
Якщо пса у вас вкрали, то займіться вивченням місцевого пташиного ринку. Ходіть туди частіше, залиште кому-небудь замовлення на собаку такої ж породи, як ваш улюбленець і чекайте результату. Також ви можете переглядати оголошення про продаж породистих псів в спеціалізованих виданнях і клубах собачників.
5
Не забувайте протягом декількох днів регулярно навідуватися на те місце, де втратили собаку. Можливо, вона туди повернеться. Крім цього, обдзвоните всі пункти з вилову собак. Якщо вихованець у вас породистий, то протягом трьох днів він буде жити у вольєрах при службі, якщо собака змішаної породи, то терміну у неї набагато менше. Також залиште оголошення з фотографією в службі пошуку загублених тварин. Одну з таких ви можете знайти в інтернеті за адресою http://claws.ru/.
6
Зверніться в засоби масової інформації - дайте оголошення по біжучому рядку телебачення, надрукуйте оголошення в газеті, розмістіть інформацію про зниклого друга в інтернеті.