Як відновити тестостерон. Як відновити рівень тестостерону.

Тестостерон - чоловічий статевий гормон, який грає важливу роль в здоров'ї сильної половини людства. Варто відзначити, що в крові жінок також міститься цей гормон, тільки в меншій дозі. При зниженні рівня тестостерону чоловіки починають погано себе почувати, підвищується вага, знижується потенція.
Інструкція
1
Сходіть в лікарню і здайте кров на рівень тестостерону. Можливо, що у вас все в порядку, а ви переживаєте завчасно. Як тільки будуть готові аналізи, лікар, у разі необхідності, призначить вам лікарські препарати. Підвищують рівень тестостерону анаболічні стероїди. Випускаються вони як у вигляді ін'єкцій, так і пластирів або таблеток - на ваш вибір. Схему прийому і тривалість лікування вам докладно пояснить лікар, вам залишиться тільки дотримуватися загальних рекомендацій.
2
Щоб прискорити вироблення тестостерону організмом, вживайте багато білкової їжі. Звичайно, їсти без міри не потрібно - поправитеся, а це завдасть ще більшої шкоди вашому здоров'ю. Включіть в свій щоденний раціон м'ясо (яловичину), морську рибу і морепродукти, яйця, молоко, бобові культури. Поступово рівень тестостерону нормалізується, правда, для цього буде потрібно досить багато часу.
3
Придбайте цинкоутримуючий препарат. Це можуть бути звичайні вітаміни з високим вмістом цинку і магнію або спеціальний засіб. Приймайте мінеральний препарат, слідуючи вказівкам виробника. Варто відзначити, що цинк і магній підвищують рівень тестостерону буквально за 10-20 днів, тому здатні замінити засоби, що містять анаболічні стероїди.
4
Регулярна статеве життя - запорука здоров'я як чоловіків, так і жінок. Під час статевого акту відбувається природна вироблення тестостерону. Але це швидше профілактика гормонального розладу, ніж його лікування.
5
Займайтеся спортом. Під час фізичних навантажень в організмі чоловіків починає вироблятися гормон. Якщо ви не можете відвідувати спортивний зал, то робіть хоча б ранкові пробіжки по 10-15 хвилин.
6
Після лікування здайте повторний аналіз крові на гормони. Якщо рівень тестостерону не досяг потрібної позначки, продовжуйте лікування, проконсультувавшись зі своїм лікуючим лікарем.