Як зробити костюм осені.

Дитячі свята в школах або дошкільних установах часто проходять у формі веселого карнавалу. Дітям подобаються костюмовані бали і маскаради, адже вони дають можливість приміряти на себе новий образ, взяти участь у різних конкурсах костюмів та створюють атмосферу загальних веселощів. Без маскараду рідко обходиться новорічний ранок або Свято осені в школах і дитячих садах. Для такого випадку можна зробити костюм осені - ошатний і яскравий, незвичайний і запам'ятовується.

  1. Найпростіший костюм осені виходить із звичайного сукні, доповненого такими аксесуарами, як великі аплікації, головний убір і фартух. Аксесуари прикрашаються блискітками, яскравими осінніми листям, а також зображеннями пишних осінніх квітів (айстр, хризантем).
  2. Можна зробити костюм осені для дитячого свята, не використовуючи готову основу, а повністю виготовивши його самостійно. Головне - правильно вибрати тканину для костюма: необхідно дотримуватися «осінніх» відтінків. Костюм осені повинен бути теплого, сонячного кольору - жовтого, оранжевого, пісочного, можна використовувати тканину лимонного або червоного відтінків.
  3. Найпростіше пошити костюм осені у формі сукні або вільної накидки. В майбутньому таке жовте або помаранчеве просторе плаття можна використовувати як основу під інший костюм - наприклад, якщо знадобиться створити образ лисиці, білочки, вогню або яскравою метелики. Тканина повинна бути легкою, повітряною.
  4. Сукня необхідно доповнити відповідним головним убором - капелюхом або короною. В ідеалі головний убір для костюма осені повинен бути виготовлений з використанням осінніх мотивів - зображень яскравих кленового листя, грибів, ягід і інших дарів цього сезону. Прикраси можна виготовити з тканини або картону, а основу для головного убору - з тонкого дроту. Можна використовувати для прикраси наряду намистини, яскраву органзу, стрічки та мережива.
  5. Якщо ви вирішили прикрасити костюм осені справжніми осінніми листям, краще відмовитися від цієї ідеї - такі прикраси занадто крихкі, і костюм довго не проіснує. Краще виріжте з картону викрійку кленового листа і з її допомогою виготовте красиві осіннє листя з накрохмаленої тканини теплих яскравих відтінків. Втім, сьогодні в багатьох магазинах аксесуарів для рукоділля можна придбати готові листя - залишається тільки прикрасити ними костюм.
  6. Прикрасити костюм можна також широким красивим поясом червоного або оранжевого кольору, обробленим бусинами, блискітками, паєтками, стрічками. Добре виглядає вишивка або аплікації. Якщо Вам не хочеться підлягає возитися з пришиванням кожної квіточки або листочка окремо, спробуйте скористатися звичайним клейовим пістолетом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Coi6eWEaBUE