Як зробити пластикове вікно. Як встановити пластикове вікно самому.

Пластикове вікно впевнено приходить на зміну дерев'яним рамам. Пов'язано це з неперевершеними експлуатаційними якостями пластикових склопакетів: теплоізоляція, шумоізоляція, стійкість до деформації, довговічність, легкість у прибиранні. Однак багатьох досі лякає ціна вікна і установки. Якщо вікно встановлювати самостійно, то можна заощадити до 30-40% від початкової вартості вікна. Але навіть якщо ви самі не збираєтеся ставити вікно, а будете замовляти, то вам необхідно знати, що обов'язково повинні зробити монтажники в процесі роботи. А що саме, ми вам підкажемо.
Вам знадобиться
  • Інструменти:
  • * Перфоратор;
  • * Дрель;
  • * Рівень;
  • * Монтажний пістолет;
  • Матеріали:
  • * Готовий склопакет;
  • * Монтажна піна;
  • * Кріплення
Інструкція
1
Спочатку необхідно демонтувати стару раму з шибками. Зніміть стулки з петель. Якщо вікно глухе, то приберіть штапики і зніміть скла. Потім видаліть всі дерев'яні частини рами і зачистите проріз, видаливши весь пил і будівельне сміття. Тепер проріз готовий до встановлення нового пластикового склопакета.
2
В комплекті з будь-яким готовим вікном повинен йти підставочний профіль. У ньому просвердлите перфоратором 4 отвори в місцях кріплення склопакета до прорізу.
3
Прокладіть по всьому периметру рами ущільнювальну паропроніцаємую стрічку. Виставите профіль по рівню і попередньо зафіксуйте його за допомогою дерев'яних розпірок. На рівні пророблених раніше отворів перфоратором забурившись в стіну. Вставте в ці отвори анкера, розтягнувши їх. Установчий профіль закріплений в стіні.
4
Потім весь периметр отвору необхідно ретельно змочити водою і задути всі проміжки між стіною і настановним профілем монтажною піною. Коли піна висохне зверху, це відбувається через 20-30 хвилин, зовні вікна необхідно монтувати відлив за допомогою шурупів. Під відлив залийте трохи піни, щоб в майбутньому вода не стукала голосно по відливу.
5
Зсередини на місці майбутнього підвіконня заливають монтажну піну, встановлюють підвіконня, вирівнюючи по монтажному рівню, і ставлять на нього вантаж, щоб піна при розширенні не підняла його.
6
Тепер необхідно встановити склопакет в глухарі і навісити стулки. Протягом доби вікно краще не турбувати, в цей час висихає піна.
7
Коли піна підсохне, її надлишки зрізають, а зсередини зазор, в який залита піна закривають пароізоляційній стрічкою. Зверху місце стику рами і стіни закривають пластиковими панелями.