Як захиститися від холоду.

Приходу сильних морозів звичайно раді всі. Якщо ви проводите багато часу на холоді, слід знати, як поводитися взимку, щоб не заробити застуду, і як убезпечити себе в морозних умовах.
Інструкція
1
Відкриті ділянки тіла найбільш схильні до ризику обмороження. При мінусовій температурі організм починає активізувати захисні сили, кров надходить у першу чергу до життєво важливих органів - серця і головного мозку. Значно сповільнюється кровообіг у кінцівках, в цьому випадку і настає ризик обмороження. Саме тому в першу чергу варто подбати про теплий одяг та взуття. Одягайтеся відповідно вуличній температурі, такі елементи одягу, як шарф, шапка, рукавички і теплі шкарпетки обов'язкові в холодну пору року. Варто також подбати про тепле нижній білизні. Жінки повинні надягати теплі колготки, а чоловікам рекомендовано носити під штанами кальсони.
2
Гарячі супи - найкраща їжа в холодну пору року. Додавайте в їжу гострі приправи - перець чилі, імбир і карі. Такі добавки сприяють хорошому кровообігу і зігрівають вас зсередини. Слід відмовитися від куріння і алкоголю, все це призводить спочатку до розширення судин, потім до різкого звуження і людина швидко втрачає тепло.
3
Взимку знижується вологість повітря, шкіра починає сохнути і тріскатися. Саме тому важливо змащувати регулярно відкриті ділянки тіла (обличчя і руки) жирним кремом або розтопленим гусячим (внутрішнім) салом. Вибирайте засоби з алое і вітаміном Е в складі, вони допоможуть повернути вашій шкірі вологу. Захист від холоду і ретельний догляд потрібно і губ, які потрібно змащувати гігієнічної жирної помадою.
4
Вітамін С особливо необхідний в зимовий період для підтримки захисних сил організму. Його нестача може призвести до простудних захворювань. Вітамін С міститься в червоному болгарському перці, цитрусових фруктах, ківі та чорній смородині. Рекомендується також приймати вітаміни в таблетках, які можна придбати в аптеці.
5
Перебуваючи на морозі, намагайтеся якомога більше рухатися, не стійте на одному місці. Слідкуйте також за тим, щоб не промокла взуття. Перед виходом з дому не пийте різних трав'яних настоїв, які мають потогінну дію, так ви швидко спітнієте і замерзнете.