Як позбутися від дрозофіл.

Drosophila melanogaster - плодова (винна) мушка, з якою, так чи інакше, стикався практично кожен житель земної кулі. Дрозофіли харчуються гниючої рослинністю, і тому поширені повсюдно. Якщо вони з'явилися в житло людини, позбутися від цих цілком докучають сусідів непросто. Але можна.
Вам знадобиться
  • - пристосування для домашнього прибирання (ганчірки, відра, гумові рукавички);
  • - целофановий пакет;
  • - препарат Актара;
  • - трохи підгнилих фруктів ;
  • - будь інсектицид (дихлофос).
Інструкція
1
Уничтожаем місце обітаніяДрозофіли харчуються підгнилими фруктами, іншими рослинними залишками. І якщо мушкам буде нічого їсти, вони зникнуть. Тому боротьбу необхідно починати з застосування важкої артилерії, до якою ставляться ганчірки, розчини для домашньої дезінфекції та багато гарячої води.Сначала проінспектуйте свої домашні припаси. Місцем проживання плодових мух можуть бути підгнила в мішку картопля, пакети з горіхами і крупою, згнилі фрукти і овочі, або забута на столі вазочка варення. Позбавтеся від продуктів і упаковок, в яких оселилися мушки.
2
Уничтожаем мухПосле того, як знищено місце годівлі комах, необхідно позбутися від них самих. Для цього використовуйте будь інсектицид (наприклад, дихлофос) і не забудьте під час його застосування видворити з кімнати усіх домашніх вихованців і членів семьі.Способ другий - більш екологічний. Візьміть пакет, покладіть в нього трохи зіпсовані кислих фруктів (яблука, виноград тощо) і залиште на добу. Через добу пакет разом з присутніми в ньому мошками швидко закрийте і віднесіть на помойку.Еслі в будинку є кімнатні рослини, то дрозофіли можуть жити в квіткових горщиках. Щоб знищити мушок, землю навколо квітів поливають розчином Актари - інсектициду системної дії, призначеного в т.ч. і для внесення в грунт.
3
Профілактичні меропріятіяПосле того, як вдалося позбутися від комах, логічно буде зробити декілька кроків, щоб убезпечити свій будинок від їх повторного навали. Для цього ретельно вимийте і продезінфікуйте кухню, відро для сміття, приберіть всю їжу і винесіть мусор.Регулярно перевіряйте свої запаси овочів, вчасно позбавляючись від залежалися і «засумували». Слідкуйте за чистотою, не дозволяйте накопичуватися брудної посуді, сміттю. Регулярно мийте миски і житла домашніх тварин.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wpUD2gehrBA
Зверніть увагу
Якщо ви вирішили скористатися дихлофосом або іншим розпорошувати інсектицидом для літаючих комах, після його застосування неодмінно провітрюйте приміщення не менше півгодини.
Корисна порада
Щоб виготовити пастку для мошок, не обов'язково користуватися целофановим пакетом. Замість нього можна взяти одноразовий стаканчик або банку, так само точно помістивши всередину фрукти. Горловину слід закрити харчовою плівкою, продірявленій в декількох місцях для того, щоб комахи могли заповзти всередину банки.